Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@picasssss1: właśnie, że dobry przykład. Stare baby znane są z tego, że od 6 rano przemierzają całe miasto włącznie z przychodniami i szpitalami, targami i ciucholandami by potem iść na zakupy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@picasssss1: jeszcze sobie komentarz usunąłem przez przypadek -_-
Powiem tak pracuje w sklepie i nie da się przez pół roku pracować w masce. Nie i #!$%@?. Po przerzuceniu palety wody,mleka czy innych cięższych rzeczy poprostu organizm jest niedotlenieniony. Także w pracy jak na zdjęciu po pracy wgl
  • Odpowiedz
@Walus002: panie ja na magaynie robię i od 5 miechów muszę mieć tą szmatę xD więc noszę ją na brodzie bo to #!$%@? daje tak na serio :D

@Neq: ale miałeś dać przykład ognisk korony potwierdzony w markecie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Neq: ty koleś jesteś zdrowo jebnięty, wystarczy spojrzeć na kilka ostatnich twoich komentarzy na mirko gdzie sam negujesz noszenie maseczki a tutaj się srasz jak debil
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@LegoCiemnyLas: i tu się mylisz. Ja po prostu punktuję brak logiki i konsystencji. Może wg ciebie jestem jebnięty, bo nie jestem ani lewakiem ani prawakiem, niektórym to styki przepala, nie moja wina. Co do tematu, to nie mam nic przeciw maseczkom w sklepach i w autobusach, w ogóle nie mam nic na przeciw. Mógłbym #!$%@?ć w masce cały dzień. Ale jak nakaz w sklepie mówi o noszeniu maski na usta i
  • Odpowiedz
@Neq: ja bym chciała, żeby to był jeden osobnik. Tych durnych ameb są całe stada w sklepach czy zbiorkomie (°°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@picasssss1: no wytęż wyobraźnię. Wystarczy jeden chory klient kaszlący i kichający na produkty w maseczce założonej pod nos.
  • Odpowiedz
@picasssss1: Ale wiesz ze po marketach 99% #!$%@? w maseczkach? Mozd dlatego jest tak malo ognisk w tych miejscach?
No ale masz, jest przyklad. Bylo rowniez w Auchan i kauflandzie. https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykul/kolejna-biedronka-zamknieta-z-powodu-koronawirusa-pracownicy-w-kwarantannie

Nikt nie twierdzil ze maseczki w 100% chronia przed zakazeniem, tylko spowolnic jego rozprzestrzenianie. Powod dla ktorego powinnismy je nosic jest taki, zeby uniknac sytuacji z jaka mamy do czynienia obecnie. Po dwoch tygodniach wzrostu zachorowan, szpitale sa zapchane, SORy
  • Odpowiedz