Wpis z mikrobloga

@TatoAktywny: Tylko że był zakaz odwiedzin który dotyczy wszystkich! został on wprowadzony właśnie w takich przypadkach kiedy ludzie są nie świadomi zarażenia ale oczywiście w myśl zasady "twój ból..." reguły dotyczą tylko zwykłych robaków.
  • Odpowiedz
@jakubbaumann: @OsraneMajtyXD: Tak. Wiem.
Ale... Pamiętajcie, że w uzasadnionych przypadkach można od niego odstąpić. I ta reguła dotyczy wszystkich.

No i tutaj faktycznie jest różnica między tym, czy jego babcia leży tam sobie bo leży, czy jest w stanie terminalnym i chciał się z nią pożegnać. Jeżeli to pierwsze - wiadomo. Godne potępienia.
Ale jeżeli to drugie... To już wchodzimy na cienki lód i ocena nie powinna być
  • Odpowiedz
@TatoAktywny:
Nie, nie powinien się tam znaleźć pod zadnym pozorem.
Nawet gdyby babcia była w stanie terminalnym.
Od jego chęci pożegnania jest ważniejsze bezpieczeństwo innych osób.
  • Odpowiedz
@GordonL: @TatoAktywny: moim zdaniem mógłby być tam wpuszczony gdyby była w stanie bardzo ciężkim (tak argumentuje to też szpital) ale w pełnym ekwipunku odzieży ochronnej kupionej przez odwiedzającego - w kombinezonie, rękawiczkach itd. Osobiście mi bardzo smutno że wiele osób umiera w osamotnieniu ale zachowanie obu panów - posła i dyrektora, było bezmyślne i teraz oboje mogą mieć na sumieniu wiele istnień ludzkich. Przecież można pogodzić obie rzeczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jakubbaumann: @OsraneMajtyXD: Tak. Wiem.

Ale... Pamiętajcie, że w uzasadnionych przypadkach można od niego odstąpić. I ta reguła dotyczy wszystkich.


No i tutaj faktycznie jest różnica między tym, czy jego babcia leży tam sobie bo leży, czy jest w stanie terminalnym i chciał się z nią pożegnać. Jeżeli to pierwsze - wiadomo. Godne potępienia.

Ale jeżeli to drugie... To już wchodzimy na cienki lód i ocena nie powinna
  • Odpowiedz
Ha tfu pisowski bolszewiku


@Kismeth: ociul. Dobrze was tam krul uczy.
Tylko nie wiem, czy to Ty nie przyłożyłeś się do lekcji, czy może jednak intelekt krula zawiódł przy lekcji o wykrywaniu wrogów narodu.

Ale dobra. Żyj sobie dalej w swoim malutkim, dualistycznym świecie w którym istnieją tylko "my" i "oni".
  • Odpowiedz
@would_an_idiot_do_that: Zgadzam się. A nawet jeżeli nie byłaby w ciężkim stanie i ten kierownik chciałby go koniecznie wpuścić, ale w stroju ochronnym, to też by nic się nie stało. Przecież nałożenie takiego stroju to jest max 5 minut, jak można nie poświęcić tak krótkiego czasu, żeby zapobiec zarażeniu chorych ludzi w szpitalu? Absurdalne jest to, że osoby, które do tego doprowadziły zajmują takie stanowiska. Oni powinni szczególnie dbać o dobro
  • Odpowiedz