Wpis z mikrobloga

Dzis wykop nauczyl mnie kilku waznych rzeczy:

- Jesli jankos pickuje tanky championy to jest c-----y,bo nie potrafi grac czyms innym
- Jesli jankos pickuje cos co nie jest tankiem to jest c-----y bo nie robi 1 vs 9
- Jesli jankos nie zabiera killi to jest c-----y i nie utylizuje swoich postaci
- Jesli jankos zbiera kille to tez jest c-----y bo zabiera cenne zloto swoim main carry
- Jesli ktos z G2 ssie to wina jankosa bo nie babysitowal jego lini badz zabral mu cenne 400 golda z ganku
- Jesli ktos z G2 daje sie zlapac w jungli to tez wina jankosa bo nie postawil warda
- Jesli jankos dostaje chain CC z 3 ultow to jest c-----y bo nie potrafil w milisekunde ich dodgowac
-Jesli G2 wybiera 3 carry postacie i jankos gra tankiem to jest c-----y bo nie picknal tez carry postaci
-Jesli G2 przegrywa to wina jankosa

#leagueoflegends
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- Jesli jankos pickuje tanky championy to jest c-----y,bo nie potrafi grac czyms innym


@Vezz: Chciałeś napisać jeśli jankos pickuje tank championy to potrafi grac, a postaciami takimi jak nidale/lilia jest kupskiem.
  • Odpowiedz
@Vezz: Enemy adc sadzi strzała za strzałą, gdzie Perkz nie może trafić ani jednej przez całą grę, a ludzie i tak klapki na oczach i patrzą tylko na Jankosa xD

Po prostu to są ludzie, którzy głównie oglądają te mecze dlatego, bo jest tam Jankos i tylko jego widzą.
  • Odpowiedz
@Vezz: Polaczki się zesrały bo jankos ma czelność działać w angielskojęzycznym internecie zamiast robić materiały po polsku dla narodu wybranego. Nawet jakby g2 wygrało finał a jankos zrobił 1vs9 to i tak go opluja
  • Odpowiedz
@Vezz: @nivixi: @Szolim: Przecież Jankos to zdecydowanie najsłabszy gracz G2 i dzisiejsze mecze to tylko potwierdziły. Teraz trafią na jakikolwiek pierwszy seed i do domu, a mieli darmowy 1 seed z grupy i tego nie wykorzystali.
  • Odpowiedz
@Szolim: lubiłem sobie posiedzieć u Jankosa na angielskich streamach, bo zawsze jakieś osłuchanie, godzinka w niedzielę dla chillu. Ale nie da się, bo chat i jakieś donaty od dzieciaków bez angielskiego mnie z jakiegoś powodu zbyt triggerują :///
  • Odpowiedz
@Vezz: ofc hejty przesadzone srogo, ale widac zjazd z forma troche imo w porownaniu do zeszlego sezonu, nie zagral najlepszych meczy, przynajmniej dzis, ale jakiegos totalnego gowna tez nie. Sunning zwyczajnie lepsze. Btw jezeli G2 nie przejdzie dalej, a wydaje mi sie, ze niestety nie, chociaz mocno kibicuje, to beda zmiany w skladzie i chyba tylko caps nie do ruszenia. Nie zdziwilbym sie gdyby Jankos myslal o odkladaniu myszki na
  • Odpowiedz