Wpis z mikrobloga

#zbawienie #filmyreligijne #powtorneprzyjsciejezusa

Filmy religijne | Naucz się rozróżniać między prawdziwymi i fałszywymi Chrystusami, aby powitać Pana!

Pan Jezus powiedział: „Ja jestem drogą, prawdą i życiem…” (Jana 14: 6) „Mam wam dużo więcej rzeczy do powiedzenia, ale nie możecie tego teraz znieść (lub zrobić: nie możecie zrozumieć). Po prostu poczekajcie na Ducha Świętego prawdy Przychodząc, wprowadzi was we wszystkie prawdy… ”(Jana 16: 12-13) Ze słów Pana Jezusa wynika, że tylko Chrystus ma prawdę, drogę i życie. Kiedy Pan powróci w dniach ostatecznych, przemówi, aby zbawić ludzkość Wszystkie prawdy Boże przynoszą Boże zbawienie w dniach ostatecznych. Jak odróżnić prawdziwego od fałszywego Chrystusa?

Wszechmogący Bóg powiedział: „Nie jest trudno zbadać taką sprawę, ale potrzebujemy, aby każdy z nas poznał prawdę: skoro wcielenie ma istotę Boga, ponieważ wcielenie ma wyraz Boga. Wcielony Bóg musi to przynieść. Dzieło, do którego przyszedł, polegało na tym, że jeśli Bóg stał się ciałem, musi wyrazić, kim jest Bóg. Jeśli Bóg stanie się ciałem, może przynieść człowiekowi prawdę, dać mu życie i wskazać mu drogę. Jeśli nie posiada fizycznego ciała z substancji Bożej, to zdecydowanie nie jest. Wcielenie Boga jest pewne. To jest pewne. Jeśli ktoś chce zbadać, czy jest wcielony przez Boga, musi określić na podstawie swojego usposobienia i słów. Innymi słowy, określić, czy jest wcielony przez Boga. , Albo aby określić, czy jest to prawdziwa droga, należy odróżnić od jego istoty. Dlatego też, czy wcielone ciało Boga jest kluczem do jego istoty (praca, mowa, temperament itp.), A nie jego wygląd . Jeśli osoba ignoruje jej istotę z powodu badania jej wyglądu, jest to ignorancja danej osoby ”.
Ten fragment jasno mówi nam, że aby odróżnić prawdziwego od fałszywego Chrystusa, należy odróżnić go od istoty, to znaczy od wykonanej pracy, wypowiedzianych słów i odsłanianego przez niego temperamentu, a nie na podstawie wyglądu.
Kliknij, aby obejrzeć: Najważniejsze wydarzenia z „Oczekiwania” 2: Mądra dziewica rozróżni prawdziwego i fałszywego Chrystusa

Film chrześcijański „Oczekiwanie” Klip (2) – Panna Mądra potrafi odróżnić prawdziwego Chrystusa od fałszywych

Czy w obliczu powtórnego nadejścia Pana ogarnie cię strach przed fałszywymi Chrystusami i zamkniesz drzwi, aby się chronić, czekając na jego objawienie, czy będziesz niczym Panna Mądra nasłuchiwać Jego głosu, by móc Go powitać, gdy nadejdzie? Z tego krótkiego filmu dowiesz się, jak się przygotować na drugie nadejście Pana.

Więcej: Powtórne przyjście Jezusa
Zbawienie-przez-Boga-Wszechmogacego - #zbawienie #Filmyreligijne #PowtórneprzyjścieJe...