Wpis z mikrobloga

Chyba nie umiem grać w tą gierke spedzam w choooy czasu na lidze i mam strasznie gowniane eq shavke 5l bo nie moge zebrac na 6l jakis 5exow, a patrze na typow to klaty za kilkanascie exaltow bottles faithy i hh cos robie nie tak ;( a na steamie ingame juz 700h duzo na idle ale zawsze. Jakby ktos mial jakis poradnik jak trzepac miliony curreny to bym chetnie przestudiowal
#pathofexile
  • 10
@Doudyo: Też byłem kiedyś gdzie ty, nie wiedziałem jak robić walutę bo biegając bez celu to #!$%@? zrobisz, najlepiej to pooglądaj filmiki jak flippować albo craftować meta itemy, nigdy nie wyszedłem na minus rollując stygiany fossilami
@Doudyo: w skrócie to hideout is a lava. Musisz #!$%@?ć mapki, dziesiątki mapek dziennie. Zrób sobie cel zrobić powiedzmy 100 map, maksymalny tier jaki ejsteś w stanie ogarnąć i przyjemny dla ciebie layout (żeby zmaksymalizować profity wybierz coś co dropi jakąś dobrą kartę tower, burial chambers etc). Przed tymi 100 mapkami odpal programik currency cop (liczy wartość wszystkiego) i po 100 mapkach odpal ponownie i nie ma siły żebyś nie zarobił.
@Doudyo: "za wolno grasz" i wydaje ci sie ze duzo czasu poswiecasz, a tak na prawde nic nie robisz, albo grasz jakims powolnym/slabym buildem na start...nie mozliwe, ze ci nic nie leci fajnego na sell, albo jakies currency po prostu
@Doudyo: Polecam gamble z kartami na Farrul's Item ( ͡° ͜ʖ ͡°) z 20C robi się 4 Ex jak zbrojka wypadnie. Mi się udało zrobić 2/2 także więcej nie próbuje XD
@taktylko: gram volatile dead necro pod low life, dmg i survi wiem jeszcze jak poprawic ale poprostu brakuje na to kasy, robie mapy t11 na luzie wyzsze tiery slabo leca ;/ watchstony tez raczej mam dobrze rozłozone. Played to 2dni 16 h
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Doudyo: Może na początek skupuj karty the soul. Wymieniaj na soul taker. Łącz z heartbreaker i fusingiem. Profit 30c.
Skupuj primordiale (might musi być w dobrej cenie) i wymieniaj u sprzedawcy na anima stone. Profit 30c. Tylko, że jest to nudny flipping i trzeba mieć live search włączony na Poe.trade