Wpis z mikrobloga

@kawazrana: To są miejsca parkingowe przy centrum handlowym. Więcej takich miejsc to więcej klientów, i większy ruch. Nie wiem, czy jesteś z Warszawy i wiesz jak to tam teraz wyhląda, ale tam dookoła są bloki, a przez cały Ursynów idzie de facto jedna arteria (KEN). 5 x więcej klientów to masakra w tamtym miejscu, zwłaszcza dla tych, którzy wracają po pracy (wtedy jest zmasowany ruch w tamtym rejonie).
@noitakto mieszkam przy Dukcie, wczesniej lata przy KEN i potem Wawozowej, to moje zdjecie. Galeria handlowa nie, faktycznie wyrzuty i klimy, halas i #!$%@? jak to zwykle przy galeriach... no i tym biednym od Forest Club wspolczuje, bo niski bloczek i go zaglusza, ale o P&R tam sie prosi od lat. Chocby po to by ograniczyc wjazd i blokowanie miejsc pod blokami.
@noitakto wizualizacja jaka mi mignela kiedys przewidywala budynek, przebudowe wyjscia z metra, betonowe i zlikwidowanie petli a nawet zatoczki. Nie wiem, gdzie bylby ten parking, ale ulotka o tym mowi.
@ArekJ: duze centrum handlowe indukuje zwiekszony ruch samochodowy. Do zlotych tarasow malo kto jezdzi autem bo parking maly i platny. Jak robisz molocha ala arkadia to mozesz spodziewac sie korkow zarowno w otoczeniu centrum jak i na ulicach dojazdowych (ken, rosoła, wąwozowa)