Wpis z mikrobloga

Aktywista lgbt: #!$%@? ciężarówkę
Prawaki: Nie można przecież bronić przestępcy, jest to nielegalne i po prostu powinno być karane. Nie można unieważnić winy bo ktoś miał ku temu przyczynę.
Rolnicy: Blokują jezdnię utrudniając życie dosłownie każdemu
Prawaki: Ale, ale rolnicy to ludzie którym rząd po prostu napluł w twarz. Mamy problem i chcą publicznie się mu przeciwstawić. Co z tego że utrudniają komuś życie, trzeba jakoś pokazać głośno co się myśli bo tylko tak mogą zadziałać.
#bekazprawakow #neuropa
  • 14
@merciless85: Przecież atak na ciężarówkę to też była forma protestu xd nie #!$%@? jej bo akurat mieli ochotę na rozjebywanie ciężarówek. W pierwszym miejscu to nie powinno jej być ale że brakuje odpowiednich praw to mogą sobie jeździć i bezkarnie szczuć na bogu ducha winnych ludzi. Równie dobrze mogę ci napisać że hurr durr porównujesz bezprawne blokowanie dróg do protestu. Z tym że tutaj i tak jest więcej sensu bo tutaj
@merciless85: Gościu, to ty nie łapiesz że w obu przypadkach złamano prawo w akcie protestu ale akcja z ciężarówką z jakiegoś powodu w ciebie godzi podczas gdy masowe blokowanie ruchu ulicznego już nie xd

A i nie mam auta, możesz się zadowolić atakowaniem ZTMu którym często jeżdzę, z tym że z tego co mi wiadomo to ZTMy nie wyzywają ludzi od pedofili czy od czegolwiek innego więc nie wiem jaki w
@Heretykel: > nie mam auta, możesz się zadowolić atakowaniem ZTMu.
To mnie wcale nie dziwi( ͡° ͜ʖ ͡°).

akcie protestu ale akcja z ciężarówką z jakiegoś powodu w ciebie godzi podczas gdy masowe blokowanie ruchu ulicznego już nie xd.

Manifestacje takie jak marsz niepodległości, równosci, marsze kobiet, maratony, defilady to też blokowanie ruchu czyli co to też powinno być zakazane? Nie popieram rozrzucania obornika na ulicę jednak
@merciless85: Jestem jak najbardziej za marszami ale my tu nie mówimy o żadnym marszu xd. Marsze i defilady są organizowane, wiadomo o nich wcześniej, w dodatku zajmują o wiele mniej miejsca i do zamknięcia jest pare ulic. W nikogo to więc nie uderza i nikt nie łamie prawa bo wszystko jest uzgadniane z władzami.

Co innego spontaniczny wyjazd traktorów na pół Polski i blokowanie dróg. I tutaj też mnie nie obchodzi
@Heretykel: > wiadomo o nich wcześniej, w dodatku zajmują o wiele mniej miejsca i do zamknięcia jest pare ulic. W nikogo to więc nie uderza.
Jak to w nikogo to nie uderza, zamknięcie ulicy lub kilku w nikogo nie uderza? XD
@merciless85: Nie że dosłownie w nikogo, ale to nie ta sama skala gdy masz nagłe prostesty na cały kraj. O marszach równości jest głośno dużo wcześniej, marsz niepodległości ma stałą datę i są to wydarzenia na lokalną skalę w środkach miast a nie na drogach krajowych. Ilu ludzi się skarży o marsze, a ilu przy obecnym proteście? Jak dla mnie to najgorsza forma protestu.
@merciless85: No przecież nie piszę że powinniśmy ich zakazywać. Jeszcze raz - uważam formę dzisiejszego protestu za najgorszą i najbardziej uciążliwą. Przy ataku na ciężarówkę poszczuci ludzie zemścili się na tych którzy na nich szczuli i nikt nie dostał rykoszetem. BTW #!$%@? to chyba za duże słowo, oni zdarli tylko te banery i wybili lusterka.