Wpis z mikrobloga

Nie znam się na perfumach, ale znam kogoś kto pracował tu i ówdzie.
99% produktow ktorymi sie zachwycacie na tagu #perfumy to tak na prawde mocniej skoncentrowana “woda toaletowa”/dezodorant w płynie - dlaczego?

Otóż najwieksi producenci perfum, stosuja koncentraty SYNTETYCZNE, ze wzgledu na podaz/zbyt - ładnie to pachnie itp ale ma to z prawdziwymi perfumami mniej wspolnego niz TYSKIE z craftem.

Prawdziwe perfumy mozna kupić w Polsce stacjonatnie, w jednej z małych sieciówek (Nalezacych do jednej osoby) - oczywiscie nazwy tych producentow nie jestem w stanie powtorzyc bo nie stac mnie na 1000-3000zl za flakonik, w wiekszosci sa to male firmy rodzinne z Francji,Włoch, i Hiszpanii

Ogolnie tag #perfumy - byl ciekawy do pewnego czasu - teraz przypomina mi troche ludzi ktorzy kilka lat temu kupowali kable HDMI po 300zl xD
Gniewek89 - Nie znam się na perfumach, ale znam kogoś kto pracował tu i ówdzie. 
99%...

źródło: comment_1602086870JcfQ2yZ7Q3CBvZ0R6XsNEo.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Gniewek89: to chyba lepiej że SYNTETYCZNE, bo nie chciałbyś się chyba psikać naturalnymi szczynami i fekaliami w Kourosie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gniewek89: możesz rozwinąć co jest złego w wodach toaletowych skoro posiadasz takie dojścia i znasz jedyna w Polsce sieciowke sprzedającą PRAWDZIWE perfumy?
Nie to co jakieś Roja czy MFK dla bezdomnych
  • Odpowiedz
@Deska_o0 @terr0r_dr0ne liczyłem na merytoryczne zjechanie mnie przez kogos kto na prawde zna sie w temacie, nie byla to zarzutka, ani prowokacja dla gownoborzy - ale wychodzi na to ze faktycznie na tagu nie wiele osob posiada jakas wiedze/potrafi sie nia dzielic - perfumeria nazywa sie quality/missala - podejrzewam ze w internecie mozna znalesc taniej tamtejsze produkty - takze sprzedawane z Polskich sklepow internetowych. Nie wiem jak z internetowymi sklepami-
  • Odpowiedz