Wpis z mikrobloga

Trochę ich jest. "POPIERAM RZĄD PIS", "Dobra Zmiana - Popieram PIS", "Kocham PIS", "PIS - Forum Sympatyków".

Najśmieszniej było, jak jakiś śmieszek poza kontrolo stworzył jakąś niby pisowską grupkę i farmił tych podludzi przez kilka miesięcy, żeby później zmienić nazwę na "#!$%@?Ć PIS" i cisnąć pisowcom od zwierząt. Trzask dup grażyn i #!$%@? januszy było słychać pewnie w Watykanie. Jedna grażynka zaliczyła taki meltdown, że się popłakała xDDDD
@Pogromcaprzegrywu:
pisowskie zwierzęta xD pododwałem się kiedyś na pisowskie grupki, takiego stężenia #!$%@? umysłowego na piksel kwadratowy nie doświadczyłem nigdzie indziej, a bywam na wykopie regularnie


@bacaa90: Niestety, moja własna matka (na szczęście rzadko, około raz w miesiącu) udostępnia jakieś gówno z takich grup i wystarczy mi ten raz w miesiącu, żeby potem dochodzić do siebie przez tydzień ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bacaa90: byla tez grupka ktora powstala na tej samej zasadzie ale smieszek autor zmienil nazwe z popieramy dude na popieramy trzaskowskiego XDD tyle, ze w tej grupce w pewnym momencie wiecej bylo licealnych smieszkow niz faktycznych wyborcow dudela