Wpis z mikrobloga

@Aureilon: Najprostsza odpowiedź jest taka, że może i Polacy się za nie biorą, ale one po prostu nie są Polakami zainteresowane ¯\_(ツ)_/¯ i nie ma tu nic do rzeczy zagraniczna przygoda. Znam wiele Hiszpanek, które leciały na Szwedów czy Niemców, tylko dlatego, że są Szwedami lub Niemcami. Po prostu, Polacy nie są dla nich wystarczająco atrakcyjni fizycznie.
  • Odpowiedz
@hiszpank: Oczywiście, że jest to nieprawda.
Po prostu w Polsce wiele kobiet żyje mentalnie na poziomie Afrykańskiej wioski w środku Konga do której przyjeżdza biały człowiek i wszystkie laski są jego bo myślą, że zaznają cywilizacji. Takie są realia, a nie żaden wygląd. p0lki uwielbiają pozować i chwalić się wszystkim, a szczególnie facetem. Wróci taka do swojej wioski czy miasteczka i będzie mogła się chwalić że ma KOGOŚ Z ZACHODU, BO
  • Odpowiedz
@tbhilt: nie mogę się wypowiadać za inne Polki, bo uważam, że moja sytuacja jest inna ¯\_(ツ)_/¯ ale tak na marginesie wydaje mi się, że my Polacy zawsze mieliśmy ten kompleks, że to ci zagraniczne to lepsze. Tacy już jesteśmy.
  • Odpowiedz
@hiszpank: Twoja sytuacja jest inna, ale pod każym wpisem w którym dyskujemy jak również pod tym musisz napisać, że Twój chłopak jest Hiszpanem, przypadek?

Takie są p0lki. Co się oszukiwać. Jesteśmy krajem trzeciego świata w środku Europy, skoro kobiety widząc zagraniczniaka rozkładają się bez żadnych zahamowań. Laski w tym kraju w ogólnie nic nie chcą robić ale jak przychodzi gość z zagranicy to zmieniają się o 360 stopni i zaczynają być
  • Odpowiedz
@tbhilt: wspominam o tym bo zazwyczaj nasze dyskusje są na ten temat.

Myślę, że mniejsza liczba związków Polaków z zagranicznymi kobietami wynika z tego, że Polacy dla takich "zachodnich" są jednak mniej atrakcyjni. ¯\_(ツ)_/

z resztą się z Tobą zgadzam. Niestety Polki chyba za dużo telenowel oglądały i mysla, że każdy Hiszpan to taki amant z telenoweli, kiedy to są po prostu zwykli faceci.

p.s. jak ktoś się zmienia o 360
  • Odpowiedz
@hiszpank: Mniej atrakcyjni pod względem $$ xD Wiesz, żyję jakiś czas i nigdy w swoim życiu, nigdy nie patrzyłem na kobietę przez pryzmat stanu jej konta bankowego. To czy laska pochodzi z bogatego/biednego domu raczej nie ma żadnego znaczenia w dorosłym życiu, ważne kto jaki jest ale niestety nigdy nie znasz prawdziwych zamiarów drugiej osoby.

Nie tylko Hiszpan, dla nich przeciętny Niemiec to bogacz co jeździ kilkuletnim BMW/Audi prosto z salonu.
  • Odpowiedz