Wpis z mikrobloga

@Davy_Strange: od kogo dostajesz takie informacje ze przesuwa dostępność?

Mi powiedzieli że fabryka produkującą 7 nanometrowy procesor X-Komowi nie jest w stanie przekazać ściśle ustaloną ilość sztuk z jaką ta fabryka w ciągu 1 dnia jest w stanie wyprodukować. I nie ważne że pytasz o dostępnosc z firm Evga, Asus, MSI czy Gigabyte - WSZYSTKIE firmy mają w swoich fabrykach (a one są ulokowane w innych miejscach świata i korzystają z
@xSamBx: xDDDDDDDDDDDDDD Co to jest za #!$%@?? XD

Jak zamówiłeś Asusa to Ciebie kolego okłamali.
Sterowniki 2 dnia naprawił problem z kondensatorami xDDDDD

Mogli napisać że pan Janusz na recepcji w X-Komie w Częstochowie się zesrał na blacie i to opóźnia dostawę w to bym uwierzył ale w takie kłamstwo? haha xD

40 sztuk na kraj - no czyli nie są w #!$%@? zajebistym partnerem o wyższym priorytecie xD (ciekawe jakiej
@PanSpustoszenie: A ogólnie dzwoniłem wczoraj do x-komu i powiedzieli że zamówienia z dnia premiery nie zostały jeszcze zrealizowane. Ja zamawiałem 21 września, to koleś powiedział że nie wie, ale pewnie kilka tygodni czekania.
@Pivoo: tez wczoraj dzwoniłem do X-Komu to typ na infolinii recytuje jakąs paste w tym swoim systemie - najlepsze jest to że bez względu jakiego producenta sie spytasz to każdy producent ma tą samą paste xD
@Davy_Strange: Rzucają co jakiś czas o różnych godzinach. Założyłem telegrama i dołączyłem do 2 grup: PartAlert i FE PartAlert. Mają skryptu które informują jak coś jest rzucone na europejskich sklepach.