Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reiter: ciężko jest samemu na starcie, w większości questów, zleceń potrzebna pomoc, a równie ciężko się o nią doprosić. Na małym lvlu ciężko jest się ubrać w jakieś przyzwoite itemki, a dalej to już zależy od farta do dropa i czasu poświęconego grze. Ale może Ci podpasuje, w razie czego mogę pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reiter: coraz mniej, ale połączyli te bardziej wyludnione serwery i teraz są już tylko dwa- Tolnor i Ostlor, gram na tym drugim.
Ogólnie od lat trwają prace nad przekształceniem gry na 3D, ale to już długi temat na inną rozmowę :p bieżące prace w pewnym stopniu zamieszczają na blogu
@Reiter: od początków zmienił się administrator i sporo się zmieniło. Nie wiem o jakich początkach mówisz, bo jeśli o uni1 to był to raczej serwer na zasadzie - powstanie i zobaczmy co z tego wyjdzie.
@Reiter: nie lubię grać w gierki w których łatwo coś stracić co się budowało przez długi czas, więc dla mnie gry typu plemiona, rail nations, grepolis odpadają :) za to bardzo podoba mi się gierka MFO3 my fantasy online 3 jest to gierka nieco zbliżona do margonema tak żebyś miał jakiś pogląd ale jednak różni się wieloma elementami i samą oprawą graficzną, jak dla mnie jest po prostu lepsza, a samo
@Reiter: 4.1 Norwegia, kilku graczy i same boty. Dopiero zacząłem grać i jestem z kumplem w tej samej lidze. Na start dostaje się premkę, trochę GU Gwiazd i hajs. Gra jest łatwiejsza i rozwój następuje szybciej. Do tego dochodzą eventy, na których można wyrwać fajne nagrody. Dosyć grywalna i przyjemna tak jak x lat temu. :)
@Kafarov: Ja grałem w PL. Jak przypomnę sobie login i hasło to wejdę z ciekawości. Chyba nie skasowałem konta, a wiem, że nieaktywne po latach można było normalnie uruchomić - tylko zaczynało się od zera, ale odznaki i osiągnięcia były zapisane. Która kolejka sezonu jest obecnie?
@Kafarov: Zapraszam jak coś do ligi Norweskiej, miejsca są. My bez awansu, więc w następnym sezonie będziemy razem w lidze. Szybko się wbija 19 lvl co pozwala na transfery do 4.1 siły, nadgonisz. :)