Wpis z mikrobloga

  • 9
#kanalsportowy Jeśli kiedykolwiek wpadnę na idiotyczny pomysł na małżeństwa to za żonę chce mieć drugą Domagalik. Zajebista kobieta, która nie boi się mówić co myśli, #!$%@? Cię z góry na dół jak trzeba i jest bardziej wygadana niż stado mejwenów z Krzysiem Stanowskim na czele, który dzisiaj został ośmieszony.
  • 9
  • Odpowiedz
@Seqword: Aha, to że przez cały program #!$%@?ła takie głupoty, że uszy bolały to nic, bo nie dała sobie wejść na głowę? XD No fajnie super, tylko kogo obchodzi że potrafiła się #!$%@?ć komuś w pół zdania czy przekrzyczeć, jak to ma działać na jej korzyść XD
  • Odpowiedz
@Mathas: Jedyne co pokazała, to duże doświadczenie dziennikarskie (w końcu ma 63lata) i dużą wiedzę z zakresu komunikacji, manipulacji i perswazji. Ten program może służyć jako materiał naukowy dla studentów. Studiowałem komunikację społeczną i tyle ile ona zastosowała sztuczek perswazyjnych na Smoku i dzwoniących to jest masakra. Co do ośmieszenia Stanowskiego, to przesadzasz. Owszem, nawet jego przegadała, ale to był jedyny moment, w którym ona chociaż na chwilę była w defensywie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mathas: material naukowy? Tyle sztuczek perswazyjnych? Tu nauki nie potrzeba, jej sztuczki byly rodem z podrecznika dla akwizytorow. Akcja z twitami stanowskiego rodem z Najmana i tak dalej.
  • Odpowiedz
@peszmerd: Tak, materiał naukowy/pomoc naukowa. Może dla Ciebie to śmieszne, że ktoś zestawia taki bełkot ze słowem naukowy, ale na studiach nie uczysz się tylko z podręczników. Materiałem naukowym może być nawet gówno. Ale to już inny kierunek studiów. :))) Takie zabiegi perswazyjne mają być skuteczne, nie muszą się nikomu podobać. Jej były bardzo skuteczne. Cały program była w pozycji dominującej. Już akcją z termometrem zdominowała Smoka w pierwszej minucie.
  • Odpowiedz
@PrzemkoFP: Ja wiem o czym Ty mówisz, chciałem przekazać, że jej sztuczki ani nie były wyszukane, ani za bardzo skuteczne, ani jakoś zaawansowane. Jak mówię, z podręcznika dla akwizytorów.
  • Odpowiedz