Wpis z mikrobloga

Problem polega na tym, że z demokracjami nie da się w dłuższego perspektywie rozmawiać zważywszy na ciągłą rotację władzy. Przychodzi nowa ekipa i zachowuje się tak jak, gdyby wczoraj nie było. O tym mówił Alijev - Paszynian najpierw deklarować gotowość do uregulowania sytuacji, a nagle po przejęciu władzy zerwał rozmowy jakie dyplomacja azerska prowadziła z poprzednią ekipą. W jakiejś cześci zrywając z ciągłości władzy. Alijev jest przewidywalny - bo jest przyspawany do stołka(może myśleć strategicznie z wyprzedzeniem), Paszynian zaraz może zostaż wymieniony, i znowu nastanie nowe.
#armenia #azerbejdzan #swiat #wojna #konfliktynaswiecie #dyplomacja #karabach
IdillaMZ - Problem polega na tym, że z demokracjami nie da się w dłuższego perspektyw...

źródło: comment_1602006637XH6f2zE5XcUQcPDv9FvwWk.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Nieprzypadkowo np. w takich Niemczech Merkelowa rządzi prawie tyle co Putin, bo tylko w takich warunkach mozna planować coś na dekady, a nie tylko do przyszłej soboty.
  • Odpowiedz
@Lw990: Przecież doskonale znam poglądy JKM-a ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie inspirowałem się nim. Nie twierdzę, że demokracja to zło, i rzekomo jak twierdził w chamski sposób @Prezes_roku monarchia to dobro(w ogóle o czymś takim nie mówiłem). Wyraziłem tylko swoje przemyślenia dobrze ugruntowane.
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: widać zainspirowałeś się nim albo cie przesiąkną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo pierwsze 2 zdania to słowo w słowo korwa (nie chce mi się szukać dokładnego cytyu ale mówi tak często w odniesieniu do Łukaszenki
  • Odpowiedz