Wpis z mikrobloga

@Angmac: po obejrzeniu tego filmiku... moze w sumie lepiej, ze malo pokazuja xD? Bo kompletny brak reakcji i efektow podczas przejezdzania przez kaluze to jakis smiech na sali. Nic dziwnego, ze zewnetrzna kamere pokazali tylko na koncu jak juz zadnej wody nie bylo :D
@Angmac: a żeś się doczepił, ms nie ma co pokazać a jak już to robią to wychodzi ile jest niedociągnięć i się kryją pokazami jak szybko się ładują gry sprzed 5 lat. Ta "kałurza nie działa" to tylko czubek góry lodowej
@Angmac: smieszne jest to, ze zamiast udowodnic mi, ze sie MYLE (bo przeciez moge sie mylic) i pokazac te mistyczne trailery, ktore gdzies sa, to rzucasz jedynie jakiegos mema w stosunku do mnie potwierdzajac co napisalem wczesniej. Microsoft NIE MA co pokazywac, choc premiera konsol za troche ponad miesiac xD.
@stormkiss xD wyśmiałem Cię, bo stwierdziłem, że nie będę prowadzić dyskusji z trollem, który już w pierwszym zdaniu rzucił ściemą.
Ściemniłeś, że nie ma żadnego gameplayu z Xboxa, pokazałem pierwszy z brzegu, ten, który mogłem najszybciej znaleźć, a są jeszcze takie, przedstawione przez ludzi, którzy dostali konsole do testowania.
Nie oczekuj, że będziesz równo traktowany, skoro ośmieszasz się fejkiem, który można sprawdzić po wpisaniu trzech słów w wyszukiwarce.
Skończyłem.