Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was gra w #sims2 #simsy rotacyjnie, wszystkimi rodzinkami?

Miałam soczystego save z Miłowa, ale zmiana kompa spowodowała, że czas zacząć od nowa. Teraz szukam pomysłów, jak namieszać w życiu moich Simów.

W poprzednim save (lecąc rodzinkami):

- Lotario - Don ożenił się z Kasandrą, ale w wieczór przed swoim ślubem zrobił dziecko Ninie Kaliente - Karlosa. Pomimo małżeństwa, ich romans trwał i jego owocem była córka - Laura. Pewnego dnia Kasandra złapała ich na gorącym uczynku. Don rozwiódł się z Kasandrą po kilkunastu simowych dniach i wrócił do Niny, zabierając ze sobą część fortuny Ćwirów. Z Niną mieli kolejne dziecko, rudego chłopca, którego imienia nie pamiętam.

- Ćwir - Mortimer ożenił się z Diną i ta wprowadziła się do niego. Przed śmiercią Mortimera, zdążyli jeszcze spłodzić córkę - Sarę. Sara odziedziczyła fortunę Ćwirów i zakochała się we własnym kuzynie, Karlosie. Trochę przy tym zmanipulowałam modem, ale było warto - to najpiękniejsza dwójka simów, jakich widziałam - sweet home alabama. Dina do tego została zaraz po ślubie zwerbowana jako tajna agentka, by szpiegować tajne projekty jej męża.

Kasandra po ślubie zamieszkała z Donem w dużej, jasnej willi w Miłowie, gdzie wychowywali córkę, aż nie odkryła że mąż ją zdradza. Po tym odkryciu, wróciła do swojej dawnej miłości - Dariusza Marzyciela. Na stare lata mieli jeszcze synka. Córkę z poprzedniego małżeństwa, Laurę, Dariusz wychowywał jak swoją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aleksander - po śmierci ojca - żył w cieniu młodszej siostry i pod skrzydłami macochy. Uznał że do wszystkiego w życiu dojdzie sam, więc nie brał swojej części fortuny Ćwirów i razem ze swoją żoną - Lucyną Hak - zbudowali od postaw futurystyczną willę niedaleko morza. Aleksander w noc poślubną został porwany przez kosmitów, przez co urodził małego kosmitę - Elona. Jego żona tego samego dnia urodziła córkę Esmeraldę. Esme i Elon wychowywali się jak bliźnięta, którymi w sumie trochę byli.

- Kaliente - Dina wyprowadziła się do Mortimera i zostawiła siostrze dom. Było to przydatne, bo Nina zaszła w nieplanowaną ciążę z Donem. Przez kilka lat ich romans trwał, aż nareszcie Don wziął rozwód i wrócił do niej na stałe. Pomimo wielu przygód, teraz udają wzorowe małżeństwo z dwójką dzieci.

- Biedak - Balbina nie podbierała się nigdy po śmierci męża, wychowując synów sama. Gdy wyszło na jaw że żaden z Biedaków nie zamierza zostać z nią w domu, Balbina została simoroślą i rozmnożyła się sama ze sobą, tworząc czwartego syna, który w sumie zajmował się tylko matką i ogrodem.

Damian wszedł na ścieżkę przestępcy. Ma dziecko z Andżeliką Przyjemniak, ale woli trzymać ich z daleka od swojego życia.

Błażej został muzykiem symfonicznym.

Będący w brzuszku Balbiny trzeci syn, nazwany przeze mnie Jakubem, wyrósł na łamacza serc.

- Marzyciel - Dariusz przez wiele lat był sam, aż Kasandra rozstała się z mężem i wprowadziła się do niego z córką z poprzedniego małżeństwa. Umarł szczęśliwy, będąc ojcem dla swoich dwóch synów i córki Kasandry.

Szczepan ożenił się z Lilianą, ale trochę zaczęło mu przeszkadzać, że jego partnerka nie chce dzieci. Koniec końców Liliana zgodziła się na jedno dziecko, którym zajmował się głównie Szczepan. Oboje zajęli się swoją karierą - Liliana została gwiazdą rocka, a on poszukiwaczem przygód.

- Przyjemniak - Marysia przyjemniak nakryła swojego męża na zdradzie z pokojówką, przy czym nastąpił rozwód. Marysia z Andżeliką przeniosła się do swoich rodziców, rodziny Próchno. Nigdy więcej nie zainteresowała się niczym poza odbudowaniem pozycji w pracy. Daniel został z córką Lilianą (rodzice uznali, że rozłąka dobrze zrobi bliźniaczką), ożenił się z Kasią Langerak i z Kasią też miał syna Michała.

- Próchno - Rodzice Marysi Przyjemniak przyjęli ją pod dach z nastoletnią córką. Karolina zajęła się szyciem, a Honoriusz naprawą aut na swoim parkingu. Starszy mężczyzna szukał też nowej miłości, ale bez większych sukcesów. Andżelika zaszła w ciażę z Damianem i utrzymuje ją głównie starsza już matka.

- Hak - Hakowie - poza Lucyną - mieli jeszcze córkę Justynę. Justyna wyrasta na zdobywczynię serc, a Lucyna rozwija się naukowo u boku męża, Aleksandra. Ich małżeństwo przebiegało bez większych zgrzytów.

Macie jakiś pomysł, jak wzbogacić rozgrywkę następnym razem? Moja wersja wydarzeń całkiem mi się podoba, ale miałam parę miejsc nudy (np. Dariusz siedzący pół życia w domu i czekający na Kasandrę)
  • 1