Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mówi się, żeby nie szukać miłości na siłę, bo wtedy nic z tego nie wyjdzie. Próbuję się do tego stosować, ale tyle lat już czekam i nic się nie zmienia. Próby wyjścia z inicjatywą (tinder) też kończą się fiaskiem. Człowiek jednak nie jest stworzony do życia bez drugiej osoby, i mówi to zatwardziały samotnik.

Tylko dzisiaj miałem trzy okazje, żeby spędzić czas z dziewczyną. Była ładna pogoda i chciałem wyjść na spacer, ale nie było z kim. Chciałem zrobić coś dobrego na obiad, ale dla samego siebie mi się nie chciało. Zobaczyłem fajne miejsce do którego można pojechać w weekend na wycieczkę, ale samemu nie chcę jechać, bo z kim miałbym się dzielić przeżyciami.

Czasami mam wrażenie, że takie jest moje przeznaczenie, żeby być samotnym. We wszystkich dziedzinach życia (praca, zdrowie, rozwijanie horyzontów myślowych) poza tą jedną dobrze sobie radzę. Nie można mieć wszystkiego jak widać.

Co 3 miesiące wrzucam wpis tego typu na anonimowe wyznania, mam nadzieję, że kiedyś w końcu się uda przerwać ten zwyczaj.

#milosc #zwiazki #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f7a2338605297c54a62b041
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: To bądź sobie dalej nieszczęśliwym samotnikiem który nie robi nic bo "nie ma z kim się dzielić przeżyciami". Ja jestem singlem i objechałem samotnie pół Europy na motocyklu, objechałem najlepsze drogi motocyklowe w europie, wspinałem się w Alpach, spałem w namiocie pod zamkiem Drakuli, zwiedziłem kilka stolic europejskich jak i część naszych miast wojewódzkich. Przeżyciami mogę podzielić się z kimś po wycieczce, jeśli nie będzie z kim się podzielić to
@weller: zamek w Bran masz na myśli? Gdzie tam niby z namiotem jak ten cały teren jeśli dobrze pamiętam jest zagospodarowany :P ale poza tym w pełni się zgadzam - trzeba najpierw nauczyć się być szczęśliwym samemu ze sobą, a potem dopiero szukać drugiej połówki - która będzie wisienką na torcie a nie samym tortem; Ty musisz być tortem! ;)
OP: @wepavof570: skoro jest tylu samotnych facetów jak ja, to powinny też gdzieś być samotne dziewczyny. Gdzie mogę je znaleźć?

@kimunyest95: Chyba tak zrobię. Znajdę jakąś grupę, która ma podobne zainteresowania i się z nimi spotkam.

@weller: Tu nie do końca o to chodzi. Samotnie zwiedziłem dużo miejsc, byłem na wielu koncertach i festiwalach. Nie mówię, że nie było fajnie, bo było, ale to nie jest nawet w
@AnonimoweMirkoWyznania: masz problemy z poczuciem własnej wartości i to mocno zakorzenione. Twoja wartość płynie z zewnątrz od innych zamiast z wewnątrz od Ciebie.

Doskonale cię rozumiem bo sam myślałem kiedyś bardzo podobnie.
Ty jesteś ustawiony na życie dla kogoś a nie dla siebie, gdzie robienie innym dobrze sprawia ci przyjemność a siebie masz gdzieś. W ten sposób nigdy nie będziesz czuł się dobrze samemu i ciągle będziesz zależny emocjalnie od innych
OP: @r5678: To prawda, mam duże problemy z poczuciem własnej wartości. W większości mam niską samoocenę, ale są też momenty, gdy jestem narcystyczny.
Napiszesz coś więcej na temat Twojej przemiany? W jaki sposób przestałeś tak myśleć jak ja teraz?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua