Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 364
Przychodzę do pracy.
Przecież Ty dziś masz wolne za sobotę roboczą! - koleżanka
K---a jak to?
- No w czwartek Ci zmienili

W czwartek to ja byłem na L4 i mi nikt nie dał znać o zmianach...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@obserwatorrr: ja ostatnio siedzę, robię sobie obiad i nagle telefon. No czeeesc, a ty zamierzasz dziś pojawić się w pracy? -No tak, przecież mam na to jeszcze 3h (na 15)
Nie, masz dzisiaj na 12.
Już wiedziałam że zmienili mi grafik po tym jak po wczorajszej rannej zmianie wróciłam do domu xD
Powiedzieli żebym się zbierała bo potrzebują mojej pomocy. Ugotowałam obiad, zjadłam i wyszłam o 14:30 ( ͡°
  • Odpowiedz
@obserwatorrr: kiedyś zadzwonił do mnie kierownik że mam wieczorem zjeżdżać na bazę, wykręcić pauze 9h i rano ogień - no dobra. Rano przyszedłem do pracy ale coś nie halo bo chłopaki mieli ruszać wcześniej a wszystkie auta stoją. Szef był mocno zdziwiony że kierownik do mnie nie zadzwonił że dziś wolne a tamten zaczął krzyczeć że on dzwonił on dzwonił no c---a prawda ale niech będzie xD tak czy siak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@obserwatorrr: nie, dzisiaj masz normalny dzien pracy a sobote odbierasz dopiero wtedy, kiedy dowiesz sie o tym z wyprzedzeniem. Inaczej bys planowal weekend i sama niedziele wiedzac, ze jutro nie idziesz do pracy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peszmerd: do wczoraj łącznie miałem L4, z domu do pracy spacerem 5 minut, na dziś planów brak, więc mi akurat w tym przypadku do lotto ¯\_(ツ)_/¯ co innego gdyby faktycznie mi to przeszkodziło. Wtedy bym został i postawił na swoim
  • Odpowiedz