Wpis z mikrobloga

@ziel0ny komentarzy przyznam nie czytam bo przy długości filmów nie mam na to czasu.

Ale widziałem materiały od zera do dewelopera i przyznam że jestem pod wrażeniem jak on to ogarnia. Ciekawe skąd taki nagły hejt się na niego wziął. Coś konkretnego nabroil?
@ziel0ny aha.
No śledziłem go praktycznie od początku gdyż interesuje mnie budowa domu.

IMO zrobił ogromne postępy i opowiada o failach jakie zaliczył. Trochę się nie dziwię ze paru rzeczy nie udało mu się ogarnąć bo jeśli we 3 buduje się domy i załatwia papierologie to cud że jest czas się wyspać

Ostatni temat działki od jakiejś pani z Niemiec też dobry.
@victor89 ten tag to miejsce gdzie bez moderacji i bana możesz napisać co myślisz. Niektórym miarka się przebrała jak wyłapali bana za niewygodne pytanie w komentarzu. Innych wkurza jego niesłowność i podejście do tematów gdzie zaczyna milion rzeczy i porzuca je w połowie tłumacząc się brakiem czasu, jednocześnie ma czas jechać na wycieczkę po kawę, bańkę paliwa czy worek cementu. Sporo ludzi też zawiodło się po akcji z Mercedesem gdzie miał latać
@victor89: Po prostu odniósł sukces a w naszym pięknym kraju nie jest to dobrze widziane. Nie może mieć więcej od zwykłego robola - stąd ten ból dupy u co niektórych fahofcuf z każdej dziedziny. Pokaż jeden z drugim swoje osiągnięcia zweryfikujemy kto jet lepszym biznesmenem.