Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Opyla sie kupić Iphone SE 2016 64gb za 340zł?
Stan wizualny 10/10, nic nie wymieniane, jedyny mankament to bateria 86%.
Poziom baterii styknie na jakiś czas, przy ilu procentach wymieniać?
#apple #iphone #telefony
  • 18
  • Odpowiedz
@Insegrim: No 86 to już dosyć słabo imo xd Nie wiem, czy SE ma lepszą baterię od 6s, ale u mnie w 6s jak miałem koło 80%, no to już było słabo, wymieniłem na nową, no ale i tak szału nie ma, bo nie jest to jakoś bardzo pojemna bateria
  • Odpowiedz
@Insegrim: mialem, jednak ten ekran 4 cale jest stanowczo za maly, bateria w tej kondycji starczy na dzien pracy moim zdaniem ( chyba ze #!$%@? caly dzien to wtedy nie xD)
  • Odpowiedz
@Insegrim: Nie chodzi mi że od razu musisz kupować najnowszy model ale coś po prostu nowszego. Jeżeli chodzi o rozmiar no to ja bym w tym wypadku odpuścił sobie Apple, bo jest to już trochę staroć i będzie się strasznie grzał nawet z nową baterią.
  • Odpowiedz
@Insegrim: mam SE od ponad 3 lat bateria 83% - starcza na cały dzień z Bluetoothem i połowa dnia z Wifi. Odłączam po 7 i około 23 mam jeszcze jakieś 10-15%, a czasem i 35. Rzeczywiście w zimie potrafi zaszaleć przy mniejszym % naładowania - przynajmniej w zeszła zimę tak było może w iOS 14 coś zmienili. Ogółem nadal spoko telefon, poręczny i naprawdę wystarczający do codziennego użytku. 4 całe może
  • Odpowiedz