Wpis z mikrobloga

Jaki tv 55" i 100Hz, najlepiej jak najświeższy, żeby nie bawić się za 2-3 lata z boxami, itp. Budżet tak myślę do 3,5tys. TV do zwyczajnego użytkowania, tv naziemna, nie mam nawet kablówki, no i internet - youtube, netflix, twitch, itp. Żadnej konsoli.
Co sądzicie o:
LG 55SM8600
LG 55SM9010
LG 55NANO863NA
LG 55NANO867NA
Z naciskiem na dwa ostatnie, bo to świeżynki z 2020r., ale też najdroższe (3500zł w promocji). Ogólnie lg mają plusa bo są w korzystnych cenach, dużo modeli na centralnej stopie, maja fajny pilot magic i wyszukiwarkę głosową. No i dużo pozytywnych opinii na temat ich systemu, wsparcia dość długie.
#telewizory #telewizor #telewizja #lg #smarttv #androidtv #tv #pytaniedoeksperta
  • 30
@Vadzior chodzilem i ogladalem telewizory do przedziału jaki wskazałeś i (jest to moja subiektywna opinia) lg nano 863 wydal mi się najlepszy. Odczuwalnie lepszy niz analogiczny sony za 3.5 tyś. Ładne kolory, super optymalizacja. Wiadomo OLED lepszy. Telewizor dzisiaj albo jutro odbieram ze sklepu. Jak bedziesz mial pytania o ten model to na pw
@Chlodny_Pokerzysta: Jak cenowo i z promocjami u nich? Słuchawki to chyba nie ma znaczenia gdzie kupisz, dostajesz i tak.
I wiesz może czym się różni nano863 od nano867? Ta sama cena w rtv. W MM mają tylko ten pierwszy, w ME tylko ten drugi ¯\_(ツ)_/¯
@Chlodny_Pokerzysta: I żadnej innej promocji nie ma? W Media markt byś dostał 100zł za każde wydane 1000zł na kartę podarunkową, czyli 300zł (ważność do końca roku). W Media expert też taką promocje zrobili tylko 60zł za każde 500zł (czyli 360zł).
I jeszcze promocja nie zweryfikowana przeze mnie, w Media Markt dostajesz 5 lat gwarancji (2lata masz od producenta, ale zawsze można dokupić przedłużenie gwarancji do 5 lat, i to jest na