Wpis z mikrobloga

@LewCyzud: Może i śmieszne, ale zastanów się, czy obrażenie kogoś spowoduje, że ten ktoś przestanie robić to, czym cię denerwuje. Lepiej było dać zdjęcie płaczącego kitku, który nie może zasnąć, bo jest głośno.
  • Odpowiedz
@Tarec: W kraju, w którym za zwrócenie uwagi można stracić zdrowie lub życie, bo społeczeństwo skurvviałe zakompleksione i sfrustrowane bezsensem życia? Dzwonić na milicję? Której odwaga polega jedynie na łapaniu młodzieży na czerwonym lub z 0,05 gram suszu konopnego? Ponadto nie można nic zgłosić anonimowo oraz fakt, że w Polsce patusy mają się dobrze, bo są elektoratem Pisiorów? Po co?
  • Odpowiedz
Postanowiłem wziąć sprawę w swoje ręce i oto tę kartkę przykleję mu dzisiaj na drzwi


@LewCyzud: Na pewno się po tym nie pozbiera i zmieni swoje zachowanie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@LewCyzud:
Nie ogarniam ludzi, którzy nie rozumieją konstrukcji tego mema i używają tego go do wszystkiego.
Po kiego grzyba tam to "Nikt:" jest? Co to wnosi wg ciebie? Czym to się różni od zwykłego obrazka z podpisem/tytułem poza oznajmieniem, że autor cannot into memy?
  • Odpowiedz
  • 2
@LewCyzud u mnie też był taki ale się ogarnął. Typowy Seba co 3 razy nie zdał 1 gimnazjum. W środku tygodnia robił imprezy na ławeczce pod samitenkim blokiem muzyka na full krzyki. Co jakiś sąsiad zwrócił uwagę, to pyskował. W końcu były takie akcje że co auto jechało to banda patusow w krzaki. Później skargi mieszkańców do dozorcy gadka z rodziną patusw która rodzina jest świadkami Jehowy co najlepsze i imprezy
  • Odpowiedz
@stukacy: @elf_pszeniczny: @mikokiko: @sagan_: @Uchodzca_Z_Polski: @LVLV: Patusy nie ogarną, a jak ogarną to do następnej soboty czy piątku zapomną, i może się chłopak szykować na następna imprezę pod oknem.
Patus rozumie najprostsze mechanizmy - strach, lęk, szczęście. Co ciekawe co tydzień organizują sobie festiwal chlania na ławce w tym samym miejscu - czyli jak osobniki w świecie zwierzęcym znależli swój
  • Odpowiedz