Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
@pearl0: czerwone mieso zawiera wszystkie składniki odżywcze potrzebne człowiekowi, bez dodatków składników antyodżywczych (obecnych masowo w roślinach), nie powoduje skoku cukru we krwi, nie powoduje stanów zapalnych, ciężkości, ma dobre proporcje tłuszczu do białka i syci na długo. Przestań wierzyć w głupoty, w które ja też kiedyś wierzyłam.
  • Odpowiedz
@pearl0: powiedz czemu to czerwone mięso nie jest zdrowe? Do drobiu chociaż przypiąłeś łatkę antybiotyków, a o czerwonym po prostu słyszysz że jest fuj z telewizji i nawet niczego konkretnego o tym nie powiesz.
  • Odpowiedz
Masz na szybko:

The Working Group of the International Agency for Research on Cancer classified the consumption of processed meat as carcinogenic to humans (Group 1), and classified red meat as probably carcinogenic to humans (Group 2A); consumption of both meat types is associated with an increased risk of colorectal cancer. These classifications are based on a compilation of epidemiology data and mechanistic evidence from animal and human studies.[1]

One
  • Odpowiedz
@Noniusz: Ja tego nie powiedziałem. Ja mam #!$%@? czy mi wierzysz, Twoje życie. Więc jak chcesz i jesteś ciekawy świata to sobie sprawdź o czym mówię. Jak nie to nie, ale nie prowadź ze mną dyskusji na poziomie debila.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BarkaMleczna: co to za idiotyczny wywiad, ludzie sami powinni decydować co chcą spożywać i powinien być łatwy dostęp do taniej żywności. Na tej zasadzie równie dobrze możemy zabronić papierosów, wysokoprocentowego alkoholu a pozostały dystrybuować w formie przydziału
  • Odpowiedz