Wpis z mikrobloga

faceci nie zdradzają, a jak zdradzają to widocznie czegoś im ta kobieta nie daje


@Jestembogaty: Kobiety nie zdradzają, a jak zdradzają, to widocznie facet za mało się stara. Gdzie tu jakakolwiek różnica?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
FACET : ZDRADZA SWOJĄ DZIEWCZYNĘ

LASKA : PRZYŁAPUJE GO

FACET : TO NIE TAK JAK MYŚLISZ


@Saragaya: no bo tak! Ona myśli, że to coś dla niego znaczy, a on tylko opróżnił worek w innym kontenerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@feels:

może ktoś wytłumaczyć ten fenomen bo moja zrobiła identycznie i była na mnie wściekła że się dowiedziałem


Kobiety w sporej większości nie działają kierując się logiką, tylko emocjami. Ponadto są od dziecka uczone że nic nie jest ich winą, stąd późniejszy brak zauważania związków przyczynowo-skutkowych.
Spowoduje stłuczkę? Ten pan jej wyjechał. Zdradzi? Bo chłop o nią nie dbał. Tak jak mężczyźni w znacznej większości potrafią się przyznać do błędu(nie
  • Odpowiedz
@illa_a: Dokładnie tak u mnie było. Dowiaduje się, mówię spokojnie, czy chciałaby mi powiedzieć o czymś, co zrobiła i od razu wielki płacz. Powiedziała też, że nie chciała mi o tym mówić, ale zrobi wszystko żeby mi to wynagrodzić xD
  • Odpowiedz