Wpis z mikrobloga

  • 480
@feels

>była na mnie wściekła że się dowiedziałem


To proste - złe zachowanie wiąże się z karą i konsekwencjami, kary przynoszą przykrość i dyskomfort.
Zdradzające kobiety płaczą nad sobą, swoim losem i strachem przed konsekwencjami, a nie twoim
  • Odpowiedz
@illa_a: cóż zawiódł ja jako mężczyzna. Gdyby stanął na wysokości zadania nie myślała by o innym. Powinien ją przeprosić jeszcze że ona tak się poświęca dla zwiazku zamiast odejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@illa_a dla mnie manipulowanie kobietami jest chyba równie zabawne jak dla nich manipulowanie mężczyznami. Czasami dla zabawy nawet wchodzę w rolę jakiej się podczas tej manipulacji spodziewają, żeby po chwili wylać im na głowę kubeł zimnej wody ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@illa_a: bo kobiety nie mają moralności, ich moralność jest podyktowana tym co dla niej jest dobre w danym monecie, nie myślą że coś robią źle, że kogoś krzywdzą dopóki ona czegoś chce to w jej umyśle jest to dobre, jak ona tego nie chce lub coś jest dla niej niekorzystne to w jej umyślę jest to uniwersalnie złe. Dlatego wychodzą czasem takie kwiatki jak to że kobieta obwinia swojego faceta
  • Odpowiedz