Wpis z mikrobloga

Nagroda "debila dnia" moim zdaniem powinna powędrować do @Afrobiker
za

- wymyślenie, że himalaizm jest strasznie ważny, bo dzięki niemu ma fajną kurtkę, a bez niego by jej nie miał
- pomylenie biegunów magnetycznych z geograficznymi
- wymyślenie, że brat jego kolegi pracuje niemal na biegunie, na stacji Arctowskiego, która jest tutaj.
- wymyślenie, że nie może powiedzieć jak brat kolegi się nazywa, bo RODO, chociaż...
- wymyślenie, że Grenlandia leży na biegunie północnym
- wymyślenie, że stacja na biegunie jest 20 km od bieguna, bo się Amerykanie pomylili (nie jest tu jasne, czy się pomylili, czy się biegun przesunął - do wyboru)

Szczegóły w tym wątku:
https://www.wykop.pl/link/5725375/comment/82474605/#comment-82474605

#debildnia #heheszki #pogoda #klimat #arktyka #antarktyda
  • 59
  • Odpowiedz
@cumulus nie mam myśli samobójczych jak większość piwniczaków więc to mi nie grozi a swoje frustrację to możesz wylądować sobie na ścianie w piwnicy bo mnie to nie rusza xd
  • Odpowiedz
@Afrobiker:

nie mam myśli samobójczych jak większość piwniczaków


Szkoda, oczyściłbyś pulę genetyczną.

swoje frustrację to możesz wylądować sobie na ścianie w piwnicy bo mnie to nie rusza xd


Mam to w dupie.
  • Odpowiedz
@Afrobiker:

domena foliarzy


Powiedział koleś wymyślający sobie brata kumpla i wędrujące o 20 kilometrów bieguny geograficzne xD

to tak jak ja przegrywie xd


Jestem już za stary na przegrywa. To co miałem wygrać, wygrałem, to co miałem przegrać, przegrałem.
  • Odpowiedz
@Afrobiker: przypomnij sobie to swoje mózgowe #!$%@? z pięć lat.
Zresztą trzeba być ułomnym, żeby dziś nie dostrzegać to mózgowe #!$%@? w obliczu dzisiejszego łamania dziesiątek klimatycznych rekordów
  • Odpowiedz
@cumulus ciekawe że napisałem o wędrówce bieguna geograficznego :) czy aby nie próbujesz mi tu ściemniać kolego na tyle młody że jeszcze życia nie poznałeś xd
  • Odpowiedz
@Afrobiker:

ciekawe że napisałem o wędrówce bieguna geograficzneg


Ależ napisałeś, co wynika z kontekstu rozmowy. Ale rozumiem, że takie rzeczy jak "kontekst" są dla ciebie trudne do zrozumienia.
  • Odpowiedz
@Afrobiker:

ciekawe że napisałem o wędrówce bieguna geograficznego


A skoro nie miałeś, to czy możesz wytłumaczyć mi, #!$%@? maluczkiemu, co miałeś na myśli pisząc:

gówno prawda bo bieguny się przemieszczają a stacje nie. Dodatkowo stacje stawia się tak by można było do nich bezpiecznie dolecieć i najbliżej bieguna południowego jest stacja amerykańska która stała kiedyś na geograficznym biegunie ale ten już się zdążył przemieścić więc teraz z tej stacji do bieguna
  • Odpowiedz
@pyzdek nie do końca bo tak się składa że ja jestem bardziej radykalnym ecooszołomem niż wy wszyscy razem wzięci i pisałem to już nie raz pod znaleziskami dotyczącymi klimatu. Czas na dyskusję to się skończył kilkanaście lat temu a teraz to trzeba działać a nie pieprzyć. Tak swoją drogą mieszkam w mieście jedynych ecoterrorystów w tym kraju i nawet kilku znam osobiście :)
  • Odpowiedz