Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pqzm: Mi po dwóch tygodniach od zakupu zbiegła parahybana, ale na szczęście odnalazła się po 3 tygodniach. Szukałem jej wszędzie, a znalazła się przypadkiem.
@bartazwu: znalazłem ją między terrariami. Ogólnie poszukiwania zacząłem od okolic regału z terrariami,ale pominąłem te miejsce. Po jakimś czasie coś mnie tknęło żeby tam zobaczyć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pqzm: Dobrze, że się odnalazła tym bardziej, że masz ją od małego. Mój przypadek wyostrzył moją czujność i teraz sprawdzam dwa razy czy jest wszystko na swoim miejscu zanim odejdę. Myślę, że ty też tak teraz będziesz miał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smutnaalternatywka: Uciekła po karmieniu, a podobno pajony do 4 tygodni bez jedzenia potrafią przeżyć. Dziwne bo wody też nie miała, a bez wody niby krócej żyją. Tydzień po odnalezieniu wyliniała, a przed wylinką apetytu nie mają. W każdym bądź razie jest z powrotem i czuje się dobrze ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bartazwu: pająki w skrajnych przypadkach nawet z 2 lata bez żarcia siedzą - rekordzistami w tym temacie są na pewno trapdoory (co nie dziwne, powolny metabolizm i nic nierobienie całe miesiące sprawia, ze nie zuzywają zbyt duzo energii)
@Topkeks: miałem go w plastikowym pojemniku i pokrywkę położyłem nie dociskając,była szpara i się wyślizgnął,jednak za daleko nie poszedł. Jednak już duża część pokoju była przeszukana i coś mnie tknęło by zobaczyć między terrariami (miałem wtedy jedno na drugim) i się znalazł. Mój kędzior jest bardzo aktywny ciągle sobie łazi po terrarium,tak samo jak G.rosea red
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pqzm: moja b. Hamorii też ma tryb wędrownika. Z wiekiem jej przejdzie, albo to cecha osobnicza po prostu. Nie każda bracha musi być włochatym kamieniem ;)