Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemka wszystkim. Jestem facetem i mam problem, który dopadł mnie w wieku 27 lat. Od jakiegoś czasu po wysikaniu mam poczucie, jakbym przez jeszcze ponad minute gubił kilka kropel już po wyjściu z ubikacji. Jakbym nie wiem, nie dosikał się do końca, czy w cewce zostało kilka kropel które sobie na spokojnie wychodzą nawet po wyjściu z ubikacji.

Nigdy czegos takiego nie mialem i zle sie z tym czuje. Urolog powiedzial, ze pod wzgledem urologicznym jestem calkowicie zdrowy i nie interweniowalby z tym, bo "to sie zdarza w miare czesto". Jednak mi to sprawia olbrzymi klopot, bo ciezko sie wysikac gdzies "na szybko", bo wiem, ze zaraz kilka kropel skapnie mi na bokserki, a co, jak znajomi wyczują, że wali ode mnie sikami :/ W dodatku mam 27 lat, a nie 70, to chyba jeszcze nie czas na takie akcje.

Wszystko zaczęło się od tego, że przestałem się ruszać, zdobyłem pracę siedzącą, z pracy do domu samochodem, po pracy nauka na studia, mało ruchu. Po jakiś dwóch miesiącach takiego stylu życia nastał ten problem.

Mirki może policzmy się ? Miewacie coś takiego ? Mięliście kiedyś, ale się wyzbyliście jakimiś treningami dna miednicy itp? Temat profesjonalniej nazywa się "kropelkowe nietrzymanie moczu po mikcji", czyli w codziennych sytuacjach trzymasz cały czas elegancko, jednak po wysikaniu się jakbyś nie był w stanie szczelnie zakręcić kurka lub wypchnąć resztek moczu z cewki moczowej i kilka kropel wylatuje nawet przez kolejne kilka minut po wysikaniu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f78953a605297c54a62ada8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

Miewałeś coś takiego ?

  • Tak i jest to dla mnie problem 21.2% (7)
  • Tak, ale nie zwracałem uwagi 45.5% (15)
  • Nie 33.3% (11)

Oddanych głosów: 33

  • 11
OP: @Elder_One: Byłem z tym u urologa, przeprowadził mi badania USG i prostaty i powiedział, że wszystko w porządku. Jestem całkowicie zdrowy. Oddałem mocz do badania, to lekarz powiedział, że dosłownie można by środek normy ustawić na podstawie mojego moczu, czysty jak łza.

Czuje, że to jest dla mnie problem, bo czuje, że muszę umyć czubek penisa po wysikaniu, bo inaczej po jakimś czasie będę czuł od siebie zapach moczu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Miałem to samo i taką samą diagnozę. Wydaje mi się ze powodem jest zmniejszenie elastycznosci dróg moczowych. Mogę ci napisać co zrobiłem ale od razu mówie że to ta wyśmiewana cczęść medycyny.
OP: PrzystojnyRogal - naciskałem to miejsce, jednak ani kropli wtedy nie ronie. Po prostu mam wrażenie, jakbym nie miał w rurach odpowiedniego ciśnienia, by wycisnąć cały mocz z cewki moczowej, a on potem samoistnie sobie wychodzi powolutku.

@mapixxx: Smialo, zrobie wszystko, by wrocic do tych lat swietnosci, gdzie moglem sie wylac doslownie wszedzie i nie martwic sie, ze zaraz bede mial wilgotna koncowke i mala plamke na bokserkach

Ten komentarz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Zaznaczan, nie jestem lekarzem.
Miałem coś takiego byłem u lekarza i wszystko ok.
Według minie jest to związane ze zmniejszeniem elastyczności drug moczowych lub działania czynników ją pogarszających.

Witaminy i minerały wpływające na to: wit C,A,D minerały magnez, krzem.
Zasadnicza terapia to refleksologia, masarz stref refleksyjnych na stopie.
Masujesz np. długim kołkiem stolarskim (drewnianym) specjaliści robią to palcami ale jest to naprawdę uciążliwe.
Co masować? Cały układ moczowy, znajduje sie
mapixxx - @AnonimoweMirkoWyznania: 
Zaznaczan, nie jestem lekarzem. 
Miałem coś tak...

źródło: comment_1601818550BvP2wsAC1tC3i2powwZ6KK.jpg

Pobierz