Wpis z mikrobloga

@modzelem: gorzej, znam osoby, które umarły bo zamknięto odziały onkologiczne bo wirus. Do tego znam parę osób, którym operacje zostały przesunięte na kiedyś, za to rzeczywiście brak osób, które były chore lub zmarły na to. A duża część moich znajomych to też włosi z lombardiii.
  • Odpowiedz
@modzelem:
Parę osób u mnie w pracy zachorowało, wszyscy wyzdrowieli. Nie, nie jestem żadnym foliarzem i teoriospiskowcem, przestrzegam środków bezpieczeństwa... i jednocześnie uważam, że kretyńskie propozycje kolejnego lockdownu to ekonomiczne samobójstwo.
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: #!$%@? waszymi wpisami o antyszczepieniach nie da się już czytać. Codziennie na wykopie przewija się dziesiątki tego typu postów których antyszczepinkowcy i tak nie czytają. Skończcie w końcu #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@modzelem:
Sceptycy w mojej rodzinie:

nie ma żadnego koronawirusa

musieliby na ciebie pluć żeby cię zarazić

I mój ulubiony tekst głoszony przez
  • Odpowiedz
  • 0
@Wejszlo dziadek i dwóch wujkow oddział na południu Polski został zamknięty.
Nowotwory: płuc, wątroby oraz jąder. A wśród znajomych jak jeszcze z 6 osób z nowotworem. Szczęście większość żyje w wawce oraz Trójmieście i tam to z bólem ale działa.
  • Odpowiedz
@modzelem: szkoda, że tak bohatersko państwo nie walczy z epidemia helicobacteri pylori która odpowiada za większość przypadkow wrzodów oraz raka żołądka/przełyku, a jej nosicielami jest 30-80% społeczeństwa.

No i tą walkę można by wygrać bez problemu.

Przecież koronawirus to jest metoda by na „zachodzie” przeprowadzić rewolucję spoleczno-ekonomiczną na miarę resetów które robiły wojny.
Tak długo będą napieprzali lockdownami aż rozwalą fundamenty ekonomiczne społeczeństw i odbiorą resztę praw obywatelskich.
  • Odpowiedz