Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xDgg: Na jakim kierunku jesteś, że z 68% dostałeś się na polibudę top 3? Chyba, że fizykę, albo infę rozszerzoną wysoko zdałeś
@Matfju: Już nie jestem. Na drugi rok nie poszedłem, bo przemyślałem sprawę i nie chciałem kończyć tego kierunku. MiBM, tam liczyła się jeszcze biologia rozszerzona, dlatego sie dostałem.
@Dudleuss moja średnia zawsze oscylowała wokół 4 w szkole średniej. Pół roku temu skończyłem całkiem dobrą polibuda z 4,5 na koniec. Od pol roku jestem na chyba najlepszej polibudzie w kraju i też jakoś idzie. Wystarczy nie być zjebem i leniem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Dudleuss: 100% z matury z matmy, piątki i czwórki i inne diamentowe indeksy paradoksalnie odpadają najszybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°) takie osoby są skuteczne i dobre ale w nauce, nie w studiowaniu. Jako że przychodząc na studia automatycznie zaczynają działać jak do tej pory (czyli w szkole) toteż odpadają najszybciej.
@Dudleuss: raczej chodzi o to że jak ktoś ma problemy z matematyką w liceum gdzie liczysz funkcję kwadratową i czasem objętość stożka to po prostu coś trochę bardziej skomplikowanego tym bardziej może sprawić ci kłopot ¯\_(ツ)_/¯
@Dudleuss: jestem po profilu humanistycznym w LO z niespełna 20 tysięcznego miasta powiatowego, poziom kształcenia przeciętny. Poszedłem na uczelnię techniczną (jedną z tych z pierwszej trójcy z rankingów UT), było ciężko, ale matmy, fizyki, wytrzymki i inne ścisłe pozdawałem, inżynier i magisterka zdane. I nie byłem systematyczny (choć z perspektywy czasu polecam systematycznosc, niestety nauczylem sie tego dopiero na koniec studiow, a mogle byc lżej). Jak się przyłożysz, to na pewno