Wpis z mikrobloga

Śmieszne były te #!$%@? lekcje WDŻ w liceum xD Te teksty, że niby chłopiec ma być ostrożny z koleżanką, że niby niedługo ten pierwszy raz, że już zaraz "KAŻDY" będzie prowadził aktywne życie. Potem te teksty kolegów, że na studiach w akademiku to takie ruchanie będzie, że masakra, że w końcu sobie poruchają. Potem przychodzi rzeczywistość i te męskie rozmowy i nagle okazuje się, że na 3 roku studiów prawie każdy albo prawiczek albo max 3 ruchania w przeciągu 3 lat xD. Nagle każdy zaczyna rozumieć, że to nie jest tak, że każdy facet na studiach będzie brał udział w tej karuzeli #!$%@?, tylko że w okresie studiów prawie wszystkie kobiety będą się bawić z najlepszą wąską grupą mężczyzn. Te teksty o ruchaniu w akademiku to prawda, ale dla chada !! Tak samo te lekcje WDŻ te są dla chada, Te teksty o ruchaniu również dotyczą kobiet, bo każda kobieta począwszy od studiów prowadzi ostre aktywne życie seksualne, oczywiście z tą wąską grupką najlepszych mężczyzn. Przeciętny facet łudzi się, że w młodym wieku to się seksualnie wyszumi, niestety to iluzja, będzie wręcz przeciwnie, przeciętny facet będzie maksymalnie możliwie seksualne zduszony, jak tylko się da.

Ta konfrontacja jest brutalna,oczekiwania przeciętnego faceta:

Na studiach jak już będzie 18 lat to będzie pełno ruchania

Rzeczywistość:

Wszystkie studentki są ruchane przez Oskara Deweloperskiego.

  • 24
@DuchAnalityk: jeślu ktoś naprawdę ma mieć w życiu dużo ruchania to będzie miał to już od szkoły średniej. Osoby, dla których wtedy seks i zainteresowanie ze strony kobiet nie były łatwo osiągalne będą kontynuować trend seksualnego odrzucenia także potem, może ewentualnje w nieco mniejszym stopniu bo przy odrobinie szczęścia cos tam poruchają. Ale jeśli ktos łudzi się, że w okolicach matury nawet kobiety nie dotknął ale zaraz potem będzie rozchwytywanym ruchaczem,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
jeślu ktoś naprawdę ma mieć w życiu dużo ruchania to będzie miał to już od szkoły średniej. Osoby, dla których wtedy seks i zainteresowanie ze strony kobiet nie były łatwo osiągalne będą kontynuować trend seksualnego odrzucenia także potem, może ewentualnje w nieco mniejszym stopniu bo przy odrobinie szczęścia cos tam poruchają. Ale jeśli ktos łudzi się, że w okolicach matury nawet kobiety nie dotknął ale zaraz potem będzie rozchwytywanym ruchaczem, to oszukuje
@Slavcel:

"Poczucie że jakaś kobieta cie lubi, szanuje i jest zainteresowana tobą seksualnie to przecież jedne z podstawowych potrzeb psychiki dorosłego heteroseksualnego mężczyzny. Gdyby nie ten promyk nadziei u tych którzy nie mają żadnego powodzenia..."


Wiarę w to, że ktoś kiedyś się tobą zainteresuje, że stworzysz związek i, bardziej w tematcie, będziesz kiedyś tam uprawiał trochę seksu jak najbardziej rozumiem. Ale myślenia, że "o kurde, ale będzie ruchańsko na studiach, człowiek
@DuchAnalityk: Na studiach można się wyszaleć, poimprezować, popróbować używek, nadużyć alko ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale te słynne studenckie ruchanie które czeka na każdym kroku dotyczy niewielkiej garstki facetów... no i większej garstki kobiet xd
Mam znajomych co co drugi dzień imprezki przez 3 lata studiów, alko się lało strumieniami i obstawiam, że połowa z nich nadal jest prawiczkami albo góra dwie na te trzy lata im
@TaOsoba: Ja łudziłem się że znajdę taką na studiach. Obecnie piszę pracę magisterską a przez całe pięć lat ilość zainteresowanych mną różowych wynosiła okrągłe zero. Wątpię żeby w robocie po studiach miałbym szansę kogoś znaleść. Wszystkie które spotykałem były albo zajęte na etapie szkoły średniej, albo wolały jeździć na karuzeli. W rezultacie nawet za rękę nie trzymałem i pewnie czeka mnie już tylko czarodziej, a potem magik bo byciem betabankomatem nie