Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki!

Jako, że jestem świeżo po obronie #magisterka z tematu, ktory należy stricte do #kryminalistyka, w dodatku praktycznie od zawsze jestem zagorzałą fanką tego typu spraw, planuję założyć własny podcast kryminalny.
Będę poruszać w nim prawdziwe, realne wydarzenia i raczej zajmować się tymi brutalniejszymi historiami, w dodatku chcę je wzbogacać interesującymi informacjami z zakresu kryminologii czy prawa. Pragnę stworzyć własny, ciekawy kontent.
Chciałabym zabrać się za to niebawem, jednak brakuje mi ciekawej nazwy do swojego kanału.
Ogłaszam zatem #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Osoba, która wymyśli najciekawszą nazwę do takiego podcastu i ja ją rzeczywiście wybiorę jako swoją otrzyma ode mnie zamówienie z #pysznepl na kwotę 30 PLN ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
(aha no i wiadomo, zastrzegam sobie prawo do nie wybrania żadnej nazwy, jeśli będą padać mało interesujące według mnie propozycje)
.
.
.
No i dodatkowo szukam osób, które potrafio w techniczne rzeczy, takie jak np. stworzenie zajebistego i klimatycznego intra ()

#podcast #kryminalne #youtube #spotify #pomocy #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #pytanie #wlasnadzialalnosc #konkurs
  • 32
@nytro wydaje mi się że jeśli faktycznie chcesz zrobić coś ekstra to powinnaś pobawić się w dziennikarza śledczego a nie opierać się informacjami znalezionymi w internecie. Ja osobiście słucham kilka podcasterow kryminalnych
@nytro: kibicuję. Tylko proszę, bądź bardziej jak "Kryminatorium" a nie jak "Piąte: nie zabijaj". Jeśli interesujesz się tematem to na pewno znasz te podcasty. W tym drugim dziewczyna przedstawia mega ciekawe historie, jednak często je psuje słabym przygotowaniem.
@Roburgbur: wiesz, jest też cała rzesza fanów Piąte: nie zabijaj i osób krytykujących Kryminatorium ( ͡° ͜ʖ ͡°) ilu ludzi tyle potrzeb, wymagań i gustów i ciężko jest wpasować się tak, żeby odpowiadało to wszystkim...