Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miałem kilkumiesięczną przerwę od uniwersum. Coś tam próbuję nadrobić. Co tam się dzieje się teraz? Mleczny człowiek w szpitalu? Dlaczego Mexicano został s---------y ze stanowiska? Struś sam teraz mieszka? Widzę, że boże oko podbite, znęcają się bandyckie huligany, czy wywrócił się na drewnianą łyżkę w tuszonym bigosie? Aha i będę się wyprowadzał z tego tagu, ale jestem zameldowany i moje są uszczelki.

#suchodolski #kononowicz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thisismaddnes: Centaur z Bielska położył łapę na wszystkim Warmianin miał podobno udar i 600 sypukcji cukru Azora ktoś zabrał Major kira w domu meksyk nagrywa jakieś g---o bez konona nie istnieje łoś zmarł i w zasadzie tyle
  • Odpowiedz
@thisismaddnes: nie warto wracać, szkolna upada na ryj jak major w domku drewnianym. Knur warzywo w szpitalu, centaur prosi się o przekopanie mordy rudej obleśnej, a menel odcina się od szkolnej od miesięcy spamując filmami o kononowiczu.
  • Odpowiedz
@thisismaddnes: Słaaaaawek kanał Wieści z Uniwersum Paweł z Warszawy ma całkiem dobre lajty po alkoholu na kanale daleka droga a meksyk wyleciał bo knur uważał, że meksyk mu nie placi i zaczął po nim jechać
  • Odpowiedz