Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gumpa_bobi: Pamiętaj jak ja jechałem chyba Nightjet em z Wrocławia do jakiegoś tam mniejszego miasteczka xD

Przyjechałem do Wrocka z Łodzi, na przesiadkę miałem pół godziny. Pociąg ma podjeżdżać... Benc, nie ma go. Patrzę w apce Portal Pasażera a tam opóźnienie i utrudnienia przy nastawni WYPADEK Z OSOBĄ POSTRONNĄ

Gdy doszło do 105 minut opóźnienia (po 5 minutach) poszedłem anulować bilet, a chwilę później odwołali cały pociąg xD

Pozdrowilbym ją ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@numer_rachunku_karty: @Fejteu: @Penginsan: @zapster: @Antonin: @Icon_of_sin: @sas1906: @banciur: @Samol94: @Migajaca_dioda: @bleiddwn: @Fejteu:


Jeśli chodzi o koszt przejazdu do Amsterdamu, potem kilka dni jazdy po Holandii, wypad jednodniowy do Brukseli oraz Antwerpii oraz powrót do Warszawy to mnie to kosztowało 25 złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jako pracownik przedsiębiorstwa kolejowego mam możliwość raz w roku pobrania bezpłatnych
@gumpa_bobi planuję taką wycieczkę pociągami, ale do Hamburga. Mój syn jest fanem pociągów i kolei,


@frugom: To weź go na przejażdżkę szynobusem na lotnisko i z powrotem. Jak trafisz na dobrą, luźną porę, to może nawet będzie się dało pogadać z obsługą i zajrzeć do kabiny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mój starszy syn miał/ma fizia na punkcie kolei, ale wielogodzinna jazda niespecjalnie jest czymś atrakcyjnym. A jazda
Ta sama uwaga do @gumpa_bobi: fajnie się jedzie koleją, ale to jest kilkanaście godzin w maseczce - mordęga. W samolocie też trzeba być w masce, ale to jest półtorej godziny max.


@enron: Oj nie latałeś chyba nigdzie dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)