Wpis z mikrobloga

#uk #polakicebulaki #emigracja #feflercontent #programista15k
Skubaniec. Nie dość, że status pre-settled w UK chce na bilet lotniczy dostać, to jeszcze pyta czy firmę, która go zatrudni da się wyruchać na hajs za relokację/proxy

Aż chciałbym się z gościem piwa napić i posłuchać jak on na takie mądre pomysły wpada :D
Pobierz narwi - #uk #polakicebulaki #emigracja #feflercontent #programista15k
Skubaniec. Nie ...
źródło: comment_1601589238KnRy59p7M7MYY5vU01fJAL.jpg
  • 18
@narwi: Wiesz co, mi nawet nie chce się odpowiadać na te wszystkie hejty na "p0laków" - poznałem na emigracji wielu kombinatorów, ale również poznałem wielu świetnych, ciężko pracujących rodaków. Nie ma zasady, że Polak najgorszy z gębą kartoflaną - jeśli ktoś żył na emigracji wie jak wygląda typowy bryt0l czy h0lender.

Natomiast panuje tutaj jakiś mit, że Polak najgorszy, a nacje z zachodu są piękne, moralne i w ogóle cud miód.
@narwi: niech najpierw mature skonczy

wie jak wygląda typowy bryt0l czy h0lender.

Natomiast panuje tutaj jakiś mit, że Polak najgorszy, a nacje z zachodu są piękne, moralne i w ogóle cud miód


@promateosz: no wiesz, Brytyjczycy maja ten plus ze sa Brytyjczykami, a Holendrzy sa wyzsi od Polakow zazwyczaj
@narwi: Ja myślę ze to raczej jakiś zagubiony dzieciak, który coś tam czytał coś tam słyszał i myśli, że wygra życie bo sobie ogarnie ten status. Przeczytajcie jego inne wpisy, o jakie rzeczy on pyta xD poziom rozumowania i ogarnięcia z gimnazjum xD pytał kiedyś jak się wsiada do samolotu.Wg mnie gość ma 19/20 lat max. Teraz pytanie skoro nie umie przeczytać że zrozumieniem prostych informacji na rządowych stronach to czy
@promateosz: dokładnie, poznałem na prawdę spoko Brytyjczyków czy inne nacje z europy wschodniej, i o ile na magazynach/restauracjach pracuje zazwyczaj podludzie którzy robią ten syf to np na studiach poznałem tutaj Polaków którzy sa naprawdę spoko i az milo nie z nimi spotyka na piwo i nie trzeba ukrywać ze nie jest polakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiec po prostu wydaje mi sie ze zalezy w jakim
@Atreyu: Akurat z tego co kojarzę wypowiedź jest z wątku o pensjach w Gitlabie, który to stosuje przeliczniki ze względu na miejsce zamieszkania - za tą samą pracę siedząc w Niemczech dostajesz więcej niż w Polsce, praca 100% zdalna, do tego pl ma jakiś tragiczny przelicznik, tylko Hindusi o Ukraińcy mają u nich gorsze stawki niż my. Pytanie w jaki sposób liczą skąd pracuję, zwłaszcza jeżeli podróżuję wydaje się dość zasadne