Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nie rozumiem związku pierwszego zdjęcia z kolejnymi. W sensie co, wyborcy Trumpa ją pobili za umawianie się z murzynem?


@Turbojurek: Przemoc i rozbicie w związkach afroamerykanów to problem społeczny i systemowy tzn. 70% dzieci wychowuje się tylko z matką, podobnie wysoki jest wskaźnik przemocy. Więc nie, to nie jest mem z tylko argumentem anegdotycznym, można się tylko spierać, że temat jest co najmniej nieśmieszny, ale śmiejemy się z grubsza z wielu
  • Odpowiedz
Trochę nie rozumiem o co się tak tu nawzajem masturbujecie? Cieszycie się, ze gangus ją pobił czy jak?

Tak na marginesie to nie wiem czy wiecie ale z tego co kojarzę to pijaństwo i #!$%@? rodziny po powrocie do domu jest chyba bardziej wpisane w polska kulturę niż w afrykańska xD i nie mam zamiaru tu nikogo obrażać ale jakby nie było to jeszcze niedawno oglądałem w telewizji kampanie reklamowe „bo zupa
  • Odpowiedz
@Sepia: wykopki śmieją się z Julek ze żyją problemami z innego kontynentu… a tu sami żyją statystykami o społecznościach, których u nas jest kilka procent. W Polsce większość katów to biali mężczyźni.
  • Odpowiedz