Wpis z mikrobloga

Czołem Mirasy,

Jestem posiadaczem, do niedawna szczęśliwym Amazfit Stratos/Pace 2. Odkąd wróciłem z Chorwacji zegarek nie liczy tętna jak powinien - praktycznie go nie ściągałem, więc wylądował ze mną również w Adriatyku. Ostatnio jeżdżąc na rowerku tenże pokazywał mi średnie tętno 149, a wg zegarka tętno nie przekroczyło ani razu 120. Dzisiaj będąc na piłce nożnej maksymalne tętno wyszło 139, podczas gdy robiłem sprinty na pełnym gazie, więc maksymalne tętno powinno wynosić coś koło 170-180.

Zegarek kupiłem przez Gearbest używając Revoluta, został dostarczony 25 sierpnia.
Oprogramowanie zaktualizowane (wersja 2.3.13.0), aplikacja (która nie powinna mieć nic do rzeczy) też. Zegarek mam zapięty cały czas tak samo - widać to nawet gołym okiem na które oczko zapinam po delikatnych wgniotkach.

Spotkaliście się może z podobnym problemem? Czy jest to normalne w tym zegarku? Wiecie jak temu zaradzić czy
zwracać ten produkt? Jeżeli tak to jak postępować z Gearbestem? Czy mogę oddać go na gwarancję w PL?


Pozdro!

#xiaomi #gearbest #amazfit #stratos #pace2 #gwarancja #revolut
  • 3
@Qwapi: Tak, czytałem o tym. Przemyłem go bardzo dokładnie, zastanawiam się czy nawet nie za bardzo. Szybka trzyma się bardzo dobrze.

Teraz siedząc przed kompem pokazuje mi 52... Odpale dzisiaj chyba MiBanda i porównam wyniki.
@Qwapi: i FYI dla innych, których być może też to trapi.

Zegarek zaczął działać prawidłowo, bez jakiejś konkretnej przyczyny. Naładowałem go do pełna i zrestartowałem. Po czym... znowu przestał działąć prawidłowo, również bez przyczyny xD