Wpis z mikrobloga

Od pół roku powoli przepisuję sobie swoją przeglądarkową gierkę, i naszła mnie myśl, że w sumie rynek przeglądarkowy to już przeżytek, i każdy przechodzi na platformy mobilne. Wziąłem się za zbadanie gruntu, i przeglądając dostępne opcje natrafiłem na #reactnative, a ponieważ z #react mam do czynienia na co dzień, to wydaje mi się odpowiednim wyborem. Gierka to typowy "budowlany" idle bez animacji, ruchu czy fizyki. I żeby nie wpakować się w jakieś problemy chciałem znać waszą opinię o gamedev w reactnative...

#gamedev
  • 9
Nie. Nie zgodzę sie z Twoją opinią, tymbardziej, że nie chcesz otworzyć się z konstruktywną argumentacją swoich przekonań. Pomijam mało ambitne podejście do całości tematu, to bije w oczy brak szacunku dla własnej pracy. Pewnie jak wczesniej nie "zbadałeś gruntu" pod gry przeglądarkowe, a poświęciłeś na to zapewne kwieciście dużo czasu tak teraz oczekujesz od portalu ze śmiesznymi obrazkami, że doradzą Ci w kwestii podjęcią decyzji na czym oprzeć architekture kolejnego projektu.
@niepodszywamsiepodbiauka: imo nie trafnie, to że gotówki na rynku gier ogólnie przybywa bo:
- kraje trzeciego świata przechodzą informatyczny boom
- pokolenie, które miało pierwsze kontakty z grami jest w wieku, który pozwala na inwestowanie sporych sum
- nowi gracze mają łatwiejszy dostęp do przelewów/zakupów online, i ogólnie poświęcają więcej pieniędzy na gry niż na inne hobby

nie znaczy, że gry via www to nie przeżytek..

O analizie "moich ambicji" czy
AlvarezCasarez - @niepodszywamsiepodbiauka: imo nie trafnie, to że gotówki na rynku g...

źródło: comment_1601643284jx6Lw6UELT5mPZQmYja1eA.jpg

Pobierz