Wpis z mikrobloga

a co Ci zdiagnozował? Bo to zazwyczaj dają na depresje albo jakieś OCD czy inne nerwice. Psychoterapię zalecał?


@virusriddle: Opowiedziałem jej co czuje i przepisała mi lek. Cała wizyta trwała może z 15-20 minut, bo byłem pierwszy raz i nie miała mnie w systemie.Jeśli chodzi o psychoterapeutę to dostałem namiar do jakieś Pani, ale powiedziała, że mogę dopiero wtedy skorzystać jeśli będę czuć taką potrzebę.
@Wyalienowany: No to ciut standardowe podejście. Nie zdziw się jeśli po kilku dniach pewne objawy Ci się nasilą, większość tabsów niestety tak działa i z reguły po 2-4 tygodniach działają już normalnie i to ustępuje, ale ulotkę poczytaj uważnie i w razie wu się kontaktuj bo też nie zawsze każde nasilenie jest "normalne" bo może być to też jakaś reakcja na lek. A no i Trittico to w miarę łagodne jest
@Wyalienowany: jeśli masz fobie społeczną albo nerwice to trittico nic nie da, niestety ale niektórzy psychiatrzy zamiast dać od razu benzo lub pregabaline to bawią się w tego typu gówna, bo boją się mocniejszych leków przypisać no bo mozna sie uzależnić przecież xD
@Wyalienowany: Ja dostałam Trittico wspomagająco przy Wenlafaksynie, do brania przed snem. Raczej delikatny lek, nie ma zbyt wielu efektów ubocznych, coś tam działa dobroczynnie, ale głównie po prostu mnie usypia - 75 mg i po godzinie padam ze zmęczenia. Ale wiadomo, każdy organizm jest inny, oby u Ciebie działało jak najlepiej. Zdrówka :)