Wpis z mikrobloga

@krL1312: Nie no, ogólnie wielki szacun dla Roberta, mega cyfry, największa gwiazda w historii polskiej piłki nożnej i trzeba to docenić, ale z tym królem i mistrzem to odleciałeś. No chyba że twoje życie od A-Z to tylko piłka nożna, ale jeśli tak to nie zazdroszczę.
Co to za statuetka? Widzę tam chyba logo UEFA, ale wygląda mi to chyba na tors, ta nagroda ma coś wspólnego z wyglądem czy sylwetką?
@krL1312: zawsze mnie zastanawia skąd się bierze to poczucie, że on Ciebie reprezentuje :D ludzie mają tak smutne życie, że muszą tworzyć projekcję czyichś sukcesów na siebie bo urodzili się na tym samym obszaże politycznym... A jakby urodził się w Szczecinie to kto miałby większe prawo do szczycenia się jego sukcesami, ktoś z Krakowa czy z Berlina? Do Berlina przecież bliżej ¯\_(ツ)_/¯
@krL1312: spoko, w sumie mogłbym się domyślić, ale niestety znam ludzi, którzy byliby w stanie napisać takie coś zupełnie na poważnie, stąd też ja wziąłem to na poważnie
Brawo Robert! Osiągnąłeś wiele, co boli wielu, jak widać po komentarzach... ale wiedz, że są w tym kraju jednostki, co jeszcze nie są zepsute i doceniają wysiłek i talent! Trzymaj się i kop dalej! :)
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: Chcialoby się powiedzieć " -A pierd@#lisz synuś, że głowa mała. Takiebmam zdanie na temat Twojego wpisu. Jak zrozumiesz kiedyś że piłka nożna to gra zespołowa i jednostka może być wybitną ale bez innych rownie dobrych na innych pozycjach nic nie ugra, to wtedy możesz zabrać głos. Pozdro