Wpis z mikrobloga

Moi drodzy, dobry chłopak, przyszły zawodnik trójboju siłowego, a także mój szwagier, kumpel i motywator @TestoDepot ma problemy z sercem. Życzmy mu powrotu do zdrowia i sportu, a także proszę was o dodanie mu trochę otuchy poprzez zostawienie w komentarzu. Byku życzę Ci powrotu do zdrowia wariaciku i road to 1000kg.

#przegryw #niebieskiepaski #silownia #divyzwykopem #bratbratubratem
  • 75
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neemrod: @TestoDepot: dodatkowe pobudzenia komorowe? męczę się z tymi #!$%@? od półtora roku, jak pójdę na siłkę to potem mam dodatek za dodatkiem więc mam lipe a kardiologowie nie chcą dać mi skierowania na ablację bo niby mam ich za mało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neemrod: właśnie badań to ja już miałem robionych w #!$%@?, potas i magnez miałem w normie na dwóch badaniach krwi ale i tak wdupcałem ale niestety nic nie pomogło (,)
@TestoDepot: nie wchodziłem z nim mocno w szczegóły;/ z rzeczy które były ostatnio: pojechał na 8:00, okazało się że jest kilka osób na ablację więc musi czekać, czekał do 16-17 i jak miał mieć zabieg to nie dostał arytmii. Umówili go na następny termin tydzień później. Ta sama sytuacja z tym, że zostawili go na weekend w szpitalu, w poniedziałek ok 14 się udało. Po wszystkim trzeba leżeć. Wiem, że trochę
W jakim szpitalu masz mieć robioną?


@dmde: To na priv ewentualnie

to zwykle bolesny moment, dość silny ból za mostkiem promieniujący do barku/pleców


@stlabak: ale do wytrzymania XD?

zaleceniem unikania intensywnych wysiłków przez ok. 3 tygodnie - kwestia odpowiedniego wygojenia się dostępu naczyniowego.


@stlabak: jak wygląda później powrót do sportu, w tym takich sportów jak siłownia? Jest szansa, że po tych 3 tyg będę mógł wrócić do dźwigania?
@stlabak: gdzieś tam czytałem, że pierwszy tydzień po zabiegu żadnego stukania, to pewnie ze względu na gojenie się tych naczyń?
Rozumiem, że przez ten czas rekonwalescencji też będę musiał być na antykoagulantach (aktualnie przed zabiegiem mam brać xarelto przez 4 tyg)?