Wpis z mikrobloga

@Obruni: wiesz co jest w tym najlepsze? kasa płynie do i z w 5-30 min revolutem, brak prowizji, kurs taki jak u najlepszych, karta visa za darmo bardzo się przydaje
suport jest profesjonalny
via Android
  • 0
@plaisant dzieki. Otwieram tam i jak tylko oni przysla karte kasuje durny crypto.com. swoja droga skoro crypto.com w ogóle nie odpowiada na moj ticket, to mozna sie spodziewac, ze tak samo bedzie w przypadku jakiegos problemu z kasa, strach tam cokolwiek posylac, nawet jak juz przysla ta karte.
@Obruni: mam takie same podejście do bitbay, wystarczy że jedno info jest w necie że cos nie gra już to zapala czerwoną lampę a tak 100 problemów dziennie to jak rozsądny człowiek ma do nich wpłacić większe siano? ta afera z @trojekxx7 po tym już ...a szkoda szczępić ryła
mocno zamieszało mi to w życiu


@trojekxx7: gadamy o tobie czasem na PW, znamy szczegóły i wiemy jak bardzo jest to dla ciebie męczące, dobrze że sprawy są na dobrych torach.

Jesli mi by się to przytrafiło to domagałbym się odszkodowania, zadość uczynienia, rekompensaty, bo te pieniądze mogłeś potroić czy więcej w tym czasie gdybyś nimi obracał, firma czy coś innego.
@trojekxx7: bardzo dobrze, ten ***** musi za to zapłacić bo to była jego inicjatywa zaparcia się, aż dziwne że zrobił to swojej firmie (zła reputacja firmy) zamiast to naprawić z dnia na dzień. Pamiętam też że mówił... "obiecał w wywiadzie"
Taka sytuacja kompletnie zmienia człowieka. Rozumiemy twój problem, co czujesz i jak to zmieniło twoje życie. Nie odpuszczaj mu nigdy!
via Android
  • 1
@plaisant dupa. Juz prawie zamawiałem karte z change, ale sprawdziłem opłaty. W strefie euro jest ok, ale poza, to tragedia- 1.5€ za wypłatę i 0.5€ za każdą transakcje!! Czyli do normalnego użytkowania sie nie nadaje. Pozostaje dla mnie wirex i nie ma co kombinować.