Wpis z mikrobloga

#podrywajzwykopem #zwiazki #logikarozowychpaskow

Moj znajomy mial ogromny problem z bardzo zazdrosnym rozowym paskiem. Laska mimo, ze naprawdę ladna i ogarnięta niestety zostala skrzywiona przez życie a pozniej tylko sie nasiliło. A potem ja calkowicie ja pochłonęło. Sprawdzanie maila, facebooka, sms itd stalo sie po prostu czescia jej życia i każde podejrzenia byly oczywiście histeryczne i pelne dramaturgi. Kolega dzielnie to znosił mimo ze nigdy nie dal jej żadnych powodów do zazdrości to gdy na urodziny dostawał życzenia od znajomych wszyscy byli skanowani, powod histerii sie znalazł i tak w kolko. Rozmawiając z nim poradzilem zeby po prostu kupil sobie nokie 3310 wykasowal przy niej wszelkie konta maile Facebooki itp.

Generalnie wrocil do średniowiecza xD przestal korzystac ze wszystkiego, unikal jakichkolwiek sytuacji które moga ja ztriggerowac... Uprzedzil szefa, ze to szaleństwo jest na glodzie wiec moga być wizyty w pracy. No i przyszla. Raz, drugi, trzeci, gosciu jest elektrykiem w fabryce gdzie 95% zalogi to faceci a te 5% kobiet maj biuro w innym budynku kawałek drogi. Opowiadał, ze w domu zamiast lepiej to sie zrobilo gorzej, patrzyla sie na niego z obrzydzeniem widac bylo ze glowa jej pracuje na najwyższych obrotach. Mial nadzieje, ze jak u kazdego uzależnionego jest okres odstawienia i bedzie dobrze.

No i przyszla 4 raz do pracy. Szef troche sie poirytował powiedział jej zeby mu chociaz w pracy spokój dala. I ze nie chcialo mu sie wierzyć jak mowil ze ona moze przysjc.

I teraz sie zaczelo....

Skoro on uprzedził szefa, skasowal wszytkie media to znaczy ze juz sobie jakas znalazl i cala ta farsa jest po to zeby ja odwieźć od doszukiwania sie prawdy.

Brak dowodów, jego odcięcie od neta tak ja rozwaliło psychiczne ze zostawiła go mówiąc ze ona tak nie może w kłamstwie i tajemnicach żyć.
Kurtyna
  • 6
  • Odpowiedz
@Mileniusz: Znajomy jest normalny? Ja czaje, ze miłość i te sprawy. Powinien postawić sprawę jasno, albo dziewczyna idzie się leczyć, albo ich drogi się rozchodzą. Przecież typ będzie wrakiem człowieka niedługo.
  • Odpowiedz