Wpis z mikrobloga

  • 0
@januszekkk Moja ex vs next a ja jestem w tarapatach. Co zrobić? Melanż. Innego nie mam pomysłu. Od tych ich wspolnych spotkan lapie pomieszanie zmysłów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@xionze: Oj nie byczq -1.
"Pytanie: Jaki był powód odejścia Pilaszewskiej z obsady serialu?
Artur Barciś: Wielokrotnie deklarowała, że nie chce już grać w ML i producenci przychylili się do jej prośby."
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@januszekkk: Klan rok 2001-2. Karola widać a ta w okularach to jego żona. W castingu do Klanu startowali do roli Rysia i Grażynki w 1997 roku, ale reżyserowi tak się spodobali mimo niezaangażowania do tych ról że kilka odcinków później dał go jako wujka Józka, kuzyna Grażynki a Żonę Żaka jako Danusie, sąsiadkę Rysiów.
MarianoaItaliano - @januszekkk: Klan rok 2001-2. Karola widać a ta w okularach to jeg...

źródło: comment_1601572195e5rmBL1P7E7xYQvRIlZSyZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: a jakieś źródło tych rewelacji?

Bo Żak jako Wujek Józek był prawie od początku w serialu jako kolega Ryśka z roboty - kiedy ten jeszcze mieszkał na starym mieszkaniu - i wzdychał do ich sąsiadki, matki Maćka; z kolei Żakowa grała żonę kolegi Ryśka z pracy (tu stoi obok niej), ale dopiero po przeprowadzce na nowe mieszkanie; oboje byli w regularnej drugoplanowej obsadzie, ale nie równocześnie - Józek w międzyczasie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AtoMan: No mniej więcej tak to było jak piszesz ale pamiętam że wtedy jak wujek Józek przyjeżdżał ze wsi to często była u Rysiów Danusia. Poczekajmy aż TVP seriale dojadą do tego roku w Klanie to zobaczymy, na razie są na etapie Rysiów eksperymentujących z in-vitro, Doktorstwa Koniaczków mających problemy z liceum Tetmajera do którego chodzi Aga i Monika z pamiętnikiem z wyrwanymi przez Dziadysława kartkami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@marsellus: Nie było. Nie było też tego w którym ciocia Stasia prosi o nalanie soku z l'aski swojej xD Za to był w którym L-Żunia zamartwia się o nieślubne dziecko Jerzego który został przez nią poinformowany o "zbyt wysokim rachunku za energię elektryczną." Ta teatralność w pierwszych odcinkach jest zajebista jakby nie pisał to jakiś scenarzysta z ulicy tylko magister polonistyki.
  • Odpowiedz