Wpis z mikrobloga

#chad
#wygryw
#przegryw
#blackpill
#redpill
#zwiazki
A wiec sporo tu kumatych gosci a jednak nie potrafia zrozumiec ze z kobieta to trzeba stanowczo i bez wachamia wybierac za nia bo te najbardziej kobiece tego jeszcze chca.
Dodatkowo musicie byc agresywnii i czasami tracic kontrole nad swoimi emocjami.
Myslicie ze dlaczego kobiety nie chca milych i ugodiwych facetow?????
No to wam powiem
Zalozmy ze wasz synek wraca ze szkoly i placze ze starszy grubas zneca sie nad nim i go bije.
Przeciez kobiety w tym momencie wrecz oczekuja ze wezmiesz syna pod pache i zimpetem wpadniesz do starego tego grubasa i zrobisz mu awanture i wyjasnisz z nim to po mesku ze ma sie to skonczyc bo inaczej się policzycie. Dodatkowo zrobisz wjazd do dyrektorki bez pukania i spotkania i tez zrobisz im imbe. Tak robi samiec alfa. Tak dziala i wyobraza sobie to gadzi mozg kobiety. Tylko wtedy bedzie czuc do was szacunek i pozadanie a to tylko przykladowa scena z zycia.

Zapraszam do dyskusji
  • 17
@adamsowaanon: Ale ty #!$%@? chłopie 3 po 3 aż nie chce mi się tego czytać, weź gościu wyjść z tej piwnicy i zajmij się swoim życiem zamiast #!$%@?ć kocopoły na stronie ze śmiesznymi obrazkami

Dodatkowo musicie byc agresywnii i czasami tracic kontrole nad swoimi emocjami


Propagujesz psycholi typie? Serio jako kobieta chciałbyś być z kimś kto nie panuje nad sobą i cie nie wiadomo kiedy #!$%@?? ty normalny człowieku #!$%@? jesteś?
@adamsowaanon: zgadzam się. Facet ma podejmować decyzje, od tego jest. Mężczyźni częściej kierują się logika nie emocjami. Ich decyzje są bardziej chłodne i wykalkulowane. Kobieta jest od tego żeby dorzucić do tego trochę empatii i emocji.
Na pytanie gdzie idziemy coś zjesc, facet powinien mieć 2-3 gotowe propozycje a nie zastanawiać się jak miernota jakaś. Bo facet jest od planowania.
No i to raczej oczywiste że jak jesteś głową rodziny. Mam
@wielad: stąd też powiedzenie że za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta. Kobiety nadają naszym chłodnym i logicznym decyzja trochę uczuć i ogłady. Od wieków wielcy mężczyźni tego świata swoje decyzje konsultowali z swoimi partnerkami (nie wszyscy, nie generalizujmy chociaż wiem jak bardzo to lubicie).
@adamsowaanon: Wypowiem się bo to o czym mówisz to moje życie w podstawówce. Kiedy próbowałem się skarżyć ojciec nigdy nie ruszał dupy na wywiadówkę, tylko wysyłał matkę. Kiedy spuszczałem słusznie #!$%@? i dyrektorka groziła że wywali mnie ze szkoły wparowywał wściekły do jej gabinetu, a to jak ją #!$%@?ł słyszałem na korytarzu.
Jednocześnie w domu mój ojciec to coś pomiędzy simpem a alfą. Ustawi matkę i wszystkich innych do pionu kiedy
@wielad: Ty lepiej odpowiedz OP-owi na jego zdanie, że facet ma nie panować na swoimi emocjami, bo raczej OP tego posta, to co napisałeś nie zrozumie skoro popiera psycholi, którzy nie panują nad sobą

A co do Twojego wpisu. Generalizujesz i śmiem przypuszczać, że masz nie więcej jak 16 lat stąd brak doświadczenia i ta generalizacja światopoglądowa "kobieta ma stać jak słup, a mężczyzna ma ten słup prowadzić - podejmować decyzje"