Wpis z mikrobloga

Uczucie kiedy jesteś tym przeklętym rocznikiem ostatniej klasy gimbazjalnej i jak teraz nie zdasz to nie dość że rok w plecy to jeszcze kolejny rok dłużej nauki bo dołączysz do tych po podstawówce mimo że masz zdane gimnazjum. Dzięki Ministerstwo Edukacji.
#przegryw #szkola
  • 10
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick: można np no nie wiem nie ogarniać za chiny ludowe przedmiotu tak pięknego jak matematyka? gdzie facet zamiast dostosować poziom po równo to wypisuje obliczenia dla kujonów i mówi że to jest marna podstawa z podstaw?
  • Odpowiedz
@Grzesiek007: jak można nie zdać roku w szkole, przecież matematyka na poziomie liceum to banał, jak ktoś nie jest wstanie ogarnąć trygonometrii czy innej algebry na podstawowym poziomie mając do dyspozycji wzory to chyba powinien zastanowić się nad sensem dalszej edukacji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Grzesiek007: przecież to proste liczenie. Nie wiem jak teraz ale jak ja zdawałem to matura z matmy podstawowej polegała na znalezieniu wzoru w książeczce którą dostawałeś i policzeniu a ty mi będziesz #!$%@?ł że matmy z gimnazjum można nie ogarniać bo ci zły facet nie chce przez pół roku tłumaczyć jakiś banałów i hamować w ten sposób innych uczniów. xD
  • Odpowiedz