Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@Flexer: akurat prawdą jest że tego typu nauka jest szkodliwa. Nie powinno się uczyć jak stawać się taki jaka chce płeć przeciwna, ale powinno się uczyć czym jest męskość oraz kobiecość i powinno się uczyć rozwijać te elementy w sobie. Dzięki temu kazdy facet/kobieta będzie sobą a nie będzie się dopasowywal do różnych wymagań płci przeciwnej.
Jeżeli dwie osoby będące sobą pokochają druga osobę taką jaką jest, to będzie to najlepsza
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: No przecież to co tam jest wymienione, to nie jest żaden życiowy kodeks według którego mamy układać własne zachowania. Nagłówek wyraźnie głosi, że określa tylko to, co przeciwna płeć ''lubi''. Wydaje mi się, że są to jak najbardziej dobre cechy i nie doszukiwałbym się w tym jakiegoś patriarchatu, lub cokolwiek w tym sensie.
  • Odpowiedz
@Flexer: ty chyba nie piszesz na serio xD przecież autor tego co jest na kartce to skończony kretyn.

na świecie jest ~7 miliardów ludzi a jakiś idiota tutaj podzielił ich na 2 grupy i napisał, że jedna lubi to a druga lubi to i #!$%@? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
to nie jest żaden życiowy kodeks według którego mamy układać własne zachowania. Nagłówek wyraźnie głosi, że określa tylko to, co przeciwna płeć ''lubi''.

@Flexer: w rzeczywistości to tak nie działa u wielu że tylko "lubi" i #!$%@?. Potrzeby bliskości, zrozumienia itd które spełniają kobiety dla np faceta są tak mocne, że bardzo dużo osób z defektami wyżej wymienionych elementów będzie próbować się zmieniać tylko po to aby kogoś mieć. Całe życie
  • Odpowiedz
  • 0
@Flexer: bardziej pewnie chodzi o taki konserwatywny pogląd że dziewczynka to grzeczna cichutka i ładnie ubrana


@Umeraczyk Tu nie jest napisane jakie są dziewczyny. Tylko jest napisane jakie dziewczyny lubią chłopcy. To różnica.
A czy to prawda to inna sprawa.
  • Odpowiedz
@MirkobIog: ale spróbuj to chociaż zrozumieć zamiast się ośmieszać

nie jest gadatliwa


A co jak ja lubię gadatliwe dziewczyny? Wolę słuchać niż mówić.

potrafi się interesować męskim hobby


A co jeśli wcale mi na tym nie zależy? Nie przeszkadza mi to ale też nie jest tak, że to lubię.

nie obmawia bliźnich


A może ja wolę, żeby mówiła co o kim myśli? Żeby nie siedziała cicho tylko dlatego, że nie wypada?
  • Odpowiedz
@MirkobIog: czy ty jesteś #!$%@? normalny? xD
Wybrałem to co pasuje do mnie i to w zupełności wystarczy żeby pokazać, że ta lista to idiotyzm. nie muszę teraz udawać, że wszystko z tej listy mi nie odpowiada. #!$%@? zejdź na ziemię, wykopki to nawet jak dobrze wiedzą, że się zbłaźniły to dalej będą brnąć w to gówno, które wysrali. Tfu na ciebie
  • Odpowiedz
Kobieta chce: ogarnięty, zabawny, gadatliwy, musi podtrzymać rozmowę
Facet chce: ogarnietą, zabawną, musi podtrzymać rozmowę

Kobiety: Jak śmiesz mieć takie wygórowane wymagania
  • Odpowiedz