Wpis z mikrobloga

#militaria #wiatrowki #strzelectwo Witam. Na początek zaznaczę że jestem zielony w temacie.
Chciałem sobie kupić wiatrówkę (najlepiej pistolet) żeby sobie do tarczy, puszek itp. postrzelać.
Zależy mi na wiernym odwzorowaniu (nie daj boże plastikowej) musi być metalowy. Żeby miało przyzwoity zasięg i prędkość śrutu.
Myślałem nad czymś takim https://allegro.pl/oferta/pistolet-wiatrowka-glock-22-gen4-bb-4-5-mm-co2-9467028077
może polecicie coś lepszego najlepiej z allegro lub militaria.pl i do 500zł
  • 13
@S_____: Bardzo fajny ten Crosman, też takiego mam ale niestety już go nie można nigdzie dostać. W moim ułamał się element odpowiadający za trzymanie magazynka(z mojej winy), gdyby je jeszcze sprzedawali po tej cenie wziąłbym dwa :))
@evilBlackGun: U mnie przepuszcza uszczelka od bombiczki, a tylko dlatego że zostawiłem bombiczkę i zapomniałem chyba na miesiąc. Ale wystarczy oddać dwa-trzy strzały i przestaje syczeć. Ogólnie to nic się nie psuje, tylko nie wolno naciskać i puszczać spustu bo, się indeksuje, jak się naciśnie to trzeba już strzelić. Ogólnie to ten wkład z bombiczką i magazynkiem powinien być częścią zamienną dostępną w sklepie, bo oprócz niego tam się nic nie