Wpis z mikrobloga

Ale się #!$%@? jechałem złożyć papiery na studia itp
idę na pociąg i chce kupić bilet tak jak zawsze jeździłem sobie do pobliskiego miasta zawsze kupowałem u pani tam w pociągu

No to mówię proszę do Krakowa a pani 130 zł XD
Oczy miałem jak 5 zł pani mnie uświadomiła że trzeba wcześniej sobie rezerwować bilety, bo inaczej się płaci karę XD

Tym samym pociągiem zawsze kupowałem bilet do pobliskiego miasta i normalnie XD

Podziękowałem pani i wyszedłem z pociągu na szczęście nie ruszył jeszcze XDD

Debil ja

#pkp ##!$%@? ##!$%@?
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muskel: póki będą ograniczenia tak będzie, dlatego następnym razem wyjdź wcześniej i udaj się do kasy biletowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@graf_zero ale powinni dać chociaż informacje jakaś czy coś takiego na stronie gdzie się kupuje bilety lub wybiera połączenia lub nawet na głównej stronie PKP przy wybieraniu pociągu XD
@Pociongowy ani razu nie słyszałem czegoś takiego. Nigdzie nie ma żadnej informacji przy wyszukiwaniu połączeń. A wystarczyłoby napisać
"Że względu na panującą pandemię prosimy od rezerwacje online inaczej są zmuszeni państwo zapłacić karę pieniężna"
Coś takiego polonista nie jestem XD
A nie ma NIC #!$%@? nic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@muskel: na kazdej stacji jest wygłaszany komunikat przed odjazdem pociągu IC, na wykopie od trzech miesięcy są bóldupienia i inne żale, że jak to tak. My - kolejarze - wrzucamy content, ktory o tym informuje. Warto trochę śledzić to co się dzieje.

Nigdzie nie ma żadnej informacji przy wyszukiwaniu połączeń.

No to słabo patrzysz. Wchodzisz na stronę IC i masz jak byk pic rel, a gdy w niego klikniesz masz wszystkie
Pociongowy - @muskel: na kazdej stacji jest wygłaszany komunikat przed odjazdem pocią...

źródło: comment_1601458189n6V8uuKLuP9hdq271Z7nR2.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@muskel: od czerwca są takie zasady w intercity. A to dlatego że sprzedaje się tylko biletów tyle ile jest miejsc siedzących. A żeby tych co pomimo tego próbują jechac to się zniechęca opłatą dodatkową 130 zł. Skuteczny system xD Ale za to jest porządek. Nikt nie blokuje przejścia do WC czy do wyjścia, nikt nie leży na korytarzu. Dla mnie to mogłoby zostać na stałe. Na przyszłość polecam aplikacje do biletów
@Ramone no ale można byłoby to inaczej rozwiązać że skoro mamy X biletów
To każdy może sobie zarezerwować nawet 5 min przed albo kupić normalnie bilet u konduktora.

No już bez #!$%@?, bo 15 min przed przyjazdem sprawdzałem nie mogłem już kupić biletu.

No i jak już wszystkie bilety zostaną wykorzystane to zablokować możliwość rejestracji i wlepiać kary przy kupnie u konduktora wlepiać karę XD

A nie tak "a co gdyby" gdzie