Wpis z mikrobloga

Poleca ktoś jakąś minimalistyczną i mocną tylną lampkę rowerową? Podobają mi się pionowe, pojedyncze 'paski' jak na zdjęciu poniżej, jednak na allegro nie mogę znaleźć jakichś dłuższych ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może ktoś ma takową lub gdzieś widział np. na #aliexpress niedawno?
Druga sprawa - licznik. Miałem już 3 tanie liczniki rowerowe przewodowe (m.in. Sigma) i z każdym był podobny problem - po jakimś roku, dwóch przestawały łączyć. Czy jest jakiś model bezprzewodowy warty uwagi? Czy lepiej pozostać przy przewodach i kupić coś z wyższej półki?
#rower #pytanie #licznik #oswietlenie #mtb
Adamerio - Poleca ktoś jakąś minimalistyczną i mocną tylną lampkę rowerową? Podobają ...

źródło: comment_1601452233hv78KjbZ8QPQERVIzOUK5f.jpg

Pobierz
  • 6
@dywanwewzorki: wymieniałem tylko baterię w samym liczniku - jest ok. Przestawały łączyć na zasadzie, że raz wskazywał stale prędkość, a raz nagle ot tak wskazywał caly czas 0km/h i tak na zmianę^^ Przez większość czasu jednak utrzymuje się 0km/h
@Adamerio: No to prawdopodobnie padły baterie w czujniku :) ewentualnie sprawdź odległość czujnika od koła lub styki na gnieździe licznika, zdarzało się, że przez to gubił sygnał. A tak to raczej bezawaryjne sprzęty :)